Śmieszne i wyjątkowe życzenia imieninowe. Gif będzie doskonałą alternatywą dla tradycyjnej kartki

Nie możesz złożyć solenizantowi osobiście życzeń? Możesz wysłać je SMS-em lub za pomocą komunikatorów internetowych. Świetnie w tej roli sprawdzą się te darmowe gify imieninowe. Śmieszne i urocze propozycje, które przygotowaliśmy z pewnością ucieszą najbliższą osobę.

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Zobacz wideo Modne pomysły na prezenty z kwiatów. Nie tylko flower box!

Te urocze interaktywne kartki można wysłać również jako gify imieninowe dla dorosłych. Będą doskonałą alternatywą nie tylko dla tradycyjnych kartek, ale również smsowych życzeń. Przygotowaliśmy zatem kilka propozycji, które z pewnością ucieszą Waszych najbliższych. 

Idealny pomysł na życzenia imieninowe. Śmieszne gify będą lepsze niż rymowane wierszyki 

W dniu imienin przede wszystkim liczy się pamięć. Każda forma życzeń na pewno będzie miłym zaskoczeniem dla solenizanta, a te gify dodatkowo wywołają uśmiech na twarzy naszych najbliższych. 

embed
embed
embed
embed

Gify na imieniny dla faceta. Mamy kilka wyjątkowych propozycji

Te gify na imieniny dla mężczyzny będą doskonałym uzupełnieniem życzeń. Mogą być one bardziej romantyczne, jeśli wysyłamy je do ukochanego lub z odrobiną humoru, gdy obrazek ma trafić do taty, brata czy innej bliskiej osoby. 

embed
embed
embed
embed

Wyjątkowa kartka imieninowa. Gif z pewnością zaskoczy najbliższą osobę

Nie zawsze możemy złożyć życzenia osobiście czy wręczyć solenizantowi kwiaty na imieniny. Gif może choć trochę ten fakt zrekompensować i pokazać bliskiej osobie, że pamiętamy o niej w dniu jej święta. 

embed
embed
embed
embed

Kobieta.gazeta.pl jest dla Was i to dla Was cały czas piszemy na różne tematy. Nie oznacza to jednak, że Ukraina schodzi na dalszy plan. To cały czas bieżąca i bardzo istotna kwestia. Wszystkie najważniejsze informacje znajdziecie tutaj: wiadomości.gazeta.pl, kobieta.gazeta.pl/ukraina

Więcej o: