Tego nie powinniśmy robić u fryzjera! Znamy aż 10 niewskazanych sytuacji. Numer 3 szokuje!

Często słyszymy w mediach społecznościowych lub w opowieści znajomych o osobach rozczarowanych wizytą u fryzjera. Wina jednak nie zawsze jednak leży po stronie pani z salonu. Okazuje się, że istnieje lista rzeczy, których kategorycznie nie powinniśmy robić u fryzjera. Doświadczona fryzjerka wymieniła aż 10 sytuacji. Numer 3 szokuje!

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Zapewne nie jeden raz słyszałyśmy opowieści znajomych, które były zniesmaczone po wizycie u fryzjera. Przecież nikt inny nie potrafi zrobić lepszej antyreklamy salony niż niezadowolony klient. Często jednak wina nie leży po stronie oskarżanej osoby a klientki. Jedna z doświadczonych specjalistek postanowiła odpowiedzieć na pytanie czego pod żadnym pozorem nie powinniśmy robić w salonie fryzjerskim.

Zobacz wideo Anna Lewandowska jak każda kobieta. W wolnej chwili poszła do fryzjera

Doświadczona fryzjerka zdradza skrywany sekret w filmikach na TikToku

Amylee to fryzjerka i wizażystka, która może pochwalić się wieloletnim doświadczeniem. Uważa ona, że w swojej pracy widziała już dosłownie wszystko i postanowiła podzielić się swoimi doświadczeniami na TikToku. Zaczęła ona nagrać filmiki przedstawiające zachowania klientek, które niezwykle ją denerwują. Bardzo szybko stały się one hitem sieci. Do tej pory obejrzało je już ponad dwa miliony widzów. 

Tego nie powinniśmy robić u fryzjera!

Wyżej wspomniana fryzjerka stworzyła całą listę rzeczy, których klientki nie powinny robić u fryzjera. Oto co ją denerwuje:

  1. Prośby o pozbycie się zniszczonych końcówek przy jednoczesnym zachowaniu długości włosów.
  2. Zmiana decyzji o kolorze włosów w trakcie nakładania farby.
  3. Obcinanie grzywki samodzielnie w domu i kłamanie, że tego nie robiliśmy.
  4. Wiercenie się na myjce.
  5. Przychodzenie na wizytę z mocno brudnymi i przetłuszczonymi włosami.
  6. Spóźnianie się.
  7. Przychodzenie do salonu z własną farbą i oczekiwanie, że wizyta dzięki temu będzie tańsza.
  8. Częste decyzje o radykalnych zmianach w kolorze: od platynowego blondu aż po czerń.
  9. Patrzenie fryzjerce w oczy podczas siedzenia na myjce.
  10. Przynoszenie ze sobą zdjęć fryzur, które zupełnie do nas nie pasują.

Fryzjerki też popełniają błędy: oto najczęstsze błędy i wpadki fryzjerek

Amylee zwraca jednak uwagę, że to nie tylko klientki popełniają gafy i błędy, ale fryzjerki również. W związku z tym w tych samych filmikach umieściła także błędy i wpadki, które najczęściej zdarzają się fryzjerom. Pośród nich znajdziemy takie jak: zbyt krótkie przycinanie włosów, przypalanie ucha klientki prostownicą czy oblewanie wodą jej pleców.

Kobieta.gazeta.pl jest dla Was i to dla Was cały czas piszemy na różne tematy. Nie oznacza to jednak, że Ukraina schodzi na dalszy plan. To cały czas bieżąca i bardzo istotna kwestia. Wszystkie najważniejsze informacje znajdziecie tutaj: wiadomości.gazeta.pl, kobieta.gazeta.pl/ukraina

Więcej o: