Horoskop dzienny 7 maja [Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby]

Horoskop dzienny 7 maja. Sobota to dobry czas na porządki pod każdą postacią. Szukasz dobrej energii i chcesz się pozbyć negatywnych wibracji? Sprawdź, co mówi Twój horoskop.

Horoskop dzienny - Baran 

Barany przeprowadzą dziś długą rozmowę, przezorny zawsze ubezpieczony i właśnie ta zasada przyświeca Wam w tej chwili. Zanim zdecydujecie się na poważny krok, warto omówić wszystkie potencjalnie, sporne kwestie. 

Zobacz wideo Skąd się wzięliśmy? Czy jesteśmy sami? Webb rusza szukać odpowiedzi

Horoskop dzienny - Byk

Byki będą dziś bić się z myślami, ktoś z Waszej przeszłości ponownie mości sobie miejsce w sercu Byka, problem w tym, że oficjalnie jest ono zajęte. Gwiazdy radzą wziąć głęboki oddech i  posłuchać intuicji. 

Horoskop dzienny - Bliźnięta

Bliźnięta będą miały dziś pełne ręce roboty, czas nadrobić zaległości w ogrodzie. Bliskość natury sprawia, że nasz układ nerwowy może nareszcie odpocząć. Wieczorem czeka Was miłe spotkanie podczas którego padnie ważne wyznanie, które może na zawsze zmienić życie Bliźniąt na lepsze. 

Yin Yang - co to jest? Yin yang - starożytna koncepcja chińska, która przetrwała do dzisiejszych czasów

 Horoskop dzienny - Rak

Raki zrobią dziś dawno odkładany przegląd wszystkich rzeczy które od lat gromadzicie w domu. Dodatkowa przestrzeń bardzo się przyda, puste miejsca uwalniają pozytywną energię. Minimalizm to hasło na tę sobotę. 

Horoskop dzienny - Lew

Lwy powinny dziś popracować nad relacją, która kuleje od dłuższego czasu. Wasze wymówki w postaci licznych obowiązków są tylko zasłoną dymną. Czas stanąć oko w oko z problem i podjąć decyzję na temat przyszłości.

Horoskop dzienny - Panna

Panny otrzymają dziś ciekawy prezent, który sprawi Wam wiele radości. Taką niespodziankę może sprawić tylko ktoś bardzo bliski, być może to zapewnienie o płomiennym uczuciu, a może wstęp do przeprosin? 

Horoskop dzienny - Waga

Wagi nie będą mogły pozbyć się natrętnych myśli, to co może pomóc w tej sytuacji to totalne odwrócenie uwagi.  Ręce pełne obowiązków pozwolą głowie odpocząć.  To metoda stara jak świat, która zawsze się sprawdza. 

Horoskop dzienny - Skorpiony

Skorpiony mają pełną świadomość swoich mocnych stron, ta wiedza przyda się właśnie dzisiaj. Będziecie brylować w towarzystwie do tego stopnia, że ktoś nie będzie mógł oderwać od Was wzroku. 

Horoskop dzienny - Strzelec

Strzelce wiedzą, że czeka Was jednocześnie piękny, ale też wymagający czas. Na szczęście obok jest partner, który wszystko rozumie i wiele wybacza. O takim duecie inni mogą tylko pomarzyć, warto o tym pamiętać. 

Horoskop dzienny - Koziorożec

Koziorożce postawią dziś na aktywność na świeżym powietrzu, to jest to, co zawsze poprawia Wam humor. Do wytwarzania endorfin warto zaprosić znajomych, ktoś od dawna liczy na ruch z Waszej strony. 

Horoskop dzienny - Wodnik

Wodniki wybiorą się dziś na długi spacer z partnerem, neutralny grunt pozwoli Wam przegadać dawno odkładane tematy. Po powrocie okaż się, że nie tylko wróciliście z rozwiązaniem, ale też w dużo lepszych humorach. 

Czakra - co to jest? Czakra - co to jest? Na czym polega oczyszczanie czakr i jakie są ich kolory?

Horoskop dzienny - Ryby 

Ryby będą dziś niezastąpione, osoby z Waszego otoczenia doskonale wiedzą, że dla Ryb nie ma rzeczy niemożliwych. Dziś ktoś poprosi Was o wsparcie i radę, Ryba będzie wiedziała co robić. 

Więcej o: