Horoskop dzienny 8 maja [Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby]

Horoskop dzienny 8 maja. Niedziela to czas na spotkania rodzinne, ale też na odpoczynek. Jak potoczy się ten dzień? Sprawdź, co mówi Twój horoskop.

Horoskop dzienny - Baran 

Barany będą dziś przekonane o swojej słuszności w rozmowie z kimś, kto lubi wyprowadzać innych z równowagi. Zamiast grać w tę grę lepiej przejść na temat pogody, to jasny sygnał, że przeciwnik nic więcej nie wskóra. 

Horoskop dzienny - Byk

Byki będą dziś marzyć o długiej kąpieli i ciepłym łóżku. Weekendowe przygody zaprowadziły Was na łono natury, do czego Byk nie jest przyzwyczajony. Koniec końców uda Wam się znaleźć drogę do domu i dodatkowo będzie co wspominać. 

Horoskop dzienny - Bliźnięta

Bliźnięta poczują dziś dobrą energię od kogoś, kto zazwyczaj bywa bardzo chłodny. Może to tylko maska, a może chwilowa słabość? Zanim wpadniecie, jak śliwka w kompot warto poobserwować rozwój sytuacji. 

Runy - co to jest? Runy - jakie jest ich znaczenie i skąd się wywodzą?

 Horoskop dzienny - Rak

Raki otrzymają dziś pomocną dłoń, czas schować dumę do kieszeni i zająć się problemami, które już dłużej nie mogą czekać. Koniec końców fortuna kołem się toczy i prędzej czy później Rak spłaci długi i wyjdzie na prostą. 

Horoskop dzienny - Lew

Lwy zamykają się w swoim małym świecie, nie patrząc na innych, Gwiazdy chcą Wam jednak przypomnieć, że czas szybko płynie i utraconych chwil nie da się już przywrócić. 

Horoskop dzienny - Panna

Panny będą dziś zaskoczone tym, co usłyszą na temat kogoś, kto od zawsze był Wam bardzo bliski. Zamiast słuchać plotek lepiej będzie wyjaśnić sprawę u źródła najlepiej z udziałem osoby, która rzuca oskarżenia.  

Horoskop dzienny - Waga

Wagi będą dziś skupione na domowych obowiązkach, Gwiazdy radzą Wam poprosić o pomoc. W pojedynkę pracy jest dwa razy więcej, pod koniec dnia opadniecie z sił, a niedziela to przecież czas na wypoczynek. 

Horoskop dzienny - Skorpiony

Skorpiony mają pełne zaufanie do kogoś, na kogo zawsze możecie liczyć. Ta relacja pomoże Wam przejść przez życie suchą stopą, dlatego tak ważne jest, aby doceniać każde słowo i każdy gest. 

Horoskop dzienny - Strzelec

Strzelce zrozumieją dziś, że problem, który bagatelizujecie od dawna, jest poważny. Ktoś już od dłuższego czasu prosi Was o pomoc, dzisiejszy dzień sprawi, że nie da się dalej chować głowy w piasek. 

Horoskop dzienny - Koziorożec

Koziorożce będą dziś pogrążone w swoich myślach, czy Wasze przeczucia są słuszne? Czas przyniesie wszystkie odpowiedzi, wystarczy tylko trochę poczekać. 

Horoskop dzienny - Wodnik

Wodniki zobaczą dziś jak na dłoni prawdziwą intencję kogoś, kto zawsze jest obok, ale jakoś tak się składa, że zawsze generuje problemy. Może to już czas na rozluźnienie więzi, która i tak Wam nie służy? 

Yin Yang - co to jest? Yin yang - starożytna koncepcja chińska, która przetrwała do dzisiejszych czasów

Horoskop dzienny - Ryby 

Ryby poukładają dziś swój mały świat niczym pudełeczko ze skarbami. Planowanie, organizacja to Wasze bardzo silne strony. Patrząc wstecz, inni mogą Wam tylko zazdrościć, w świecie Ryb postęp widoczny jest na każdym kroku. 

Więcej o: