"365 dni". Karolina Domaradzka ocenia stylizacje ze ścianki. "Dziadostwo i odpust"

Za nami głośnia premiera filmu "365 dni: Ten dzień", na podstawie książki Blanki Lipińskiej. Stylistka, Karolina Domaradzka postanowiła przyjrzeć się stylizacjom gwiazd z czerwonego dywanu. Niestety, większość nie mogła liczyć na pochwałę.

Więcej o gwiazdach znajdziecie na Gazeta.pl

Blanka Lipińska, jak sama przyznała, napisała książki z serii "365 dni" dla siebie, z kolei filmy tworzy dla widzów i fanów serii. Od środy na Netflixie dostępna jest już druga część "365 dni: Ten dzień". Kilka dni temu w Warszawie odbyła się głośna premiera produkcji. Przypomnijmy, że druga i trzecia część tworzona była we współpracy z Netflixem, zatem jak możemy przypuszczać, z większym rozmachem. Czy ten rozmach również widać było na czerwonym dywanie? Karolina Domaradzka, stylistka, która została wywołana do tablicy przez swoich fanów, oceniła stylizacje gwiazd. Kto według niej wyglądał najlepiej? 

Zobacz wideo Natasza Urbańska wygadała się na temat relacji Siekluckiej i Morrone'a?!

"Dziadowski i odpustowy wizerunek mody w wykonaniu polskiego show-biznesu zaraz pójdzie w świat"

Opinia stylistki pojawiła się w jej social mediach. Karolina Domaradzka na samym wstępie napisała, że tak naprawdę nie wie, od czego zacząć, bo jak sama przyznała, nigdy wcześniej nie widziała takiej dawki antymody połączonej z kłamliwym blichtrem charakterystycznym da estetyki nowobogackiej Europy. 

Możemy być bardziej niż pewni, ze ten do granic wytrzymałości dziadowski i odpustowy wizerunek "mody" w wykonaniu polskiego szołbiznesu już za moment pójdzie w świat.

- podkreśliła stylistka. 

 Domaradzka zwróciła uwagę nie tylko na stylizacje, ale również makijaż czy włosy. Według niej kilka z gwiazd miała "narysowane na nowo twarze oraz kępy sztucznych włosów". Ponadto, stylistka podkreśliła, że nie ocenia gwiazd na ściance, a jedynie ich stylizacje pod kątem modowym. Co powiedziała o konkretnych lookach? 

Natasza UrbańskaSukienka Nataszy Urbańskiej wzbudziła zachwyt na premierze 365 dni

Jak wyglądała na premierze Blanka Lipińska? 

W sieci pojawiło się sporo głosów, że Blanka Lipińska, choć powinna błyszczeć na czerwonym dywanie, jako jedna z osób, które współtworzyły ten film, tym razem się nie popisała. Podobnego zdania jest Karolina Domaradzka, która oceniła to tak: -" Nie mam zamiaru skupiać się na tej konkretnej sukience ponieważ jej nikły potencjał i tak do reszty zrujnowały archaiczna fryzura w stylu zaproszonej na wesele cioci, która wale nie jest tam mile widziana i ten przerażający makijaż inspirowany Batmanem - wyraźnie jaśniejsza dolna część twarzy i ciemna maska zaczynająca się w okolicach oczu, biegnąca a po kres czoła. (...) Tak czy inaczej, wyszło bardzo tandetnie, żeby nie powiedzieć pseudoartystycznie i na siłę".

Dlatego tak ważne jest, by do każdej stylizacji umieć dobrać odpowiednią fryzurę oraz makijaż ponieważ kreacja to zawsze całość, a nie układanie puzzli z dwuletnim dzieckiem, które usilnie wpycha element tam, gdzie tennie pasuje, a my, dla świętego spokoju, mu na to pozwalamy.

- dodała. 

Blanka LipińskaBlanka Lipińska fot. screenshot Instagram: www.instagram.com/karolina_domaradzka/

Natasza Urbańska postawiła na doczepionego, długiego kucyka 

Natasza Urbańska w dniu premiery miała na sobie czarną sukienkę, platformy, jednak i tak największą uwagę przyciągała jej fryzura. Na ściance mogliśmy zobaczyć ją w bardzo długim kucyku. Czy był to dobry wybór? Według stylistki nie. - "Zastanawiam sie, o co chodzi z tymi kiczowatymi doczepionymi włosami, w co drugiej stylizacji? Czy to syntetyczne włosie było warunkiem do spełnienia zapisanym w kontrakcie, czy może w mieście pojawiła się jakaś cudzoziemka z lewa, ruska szczecina i jak to bywa w polskim szołbiznesie, obsłużyła po koleżeńsku kółko wzajemnej adoracji za oznaczenie na Instagramie?" - zastanawiała się Domaradzka. 

Przy takiej fryzurze żaden wieczorowy look nie zaprezentowałby się poważnie. Ten, który widać na zdjęciu tez nie miał szans - zupełnie nijaka sukienka, do której dobrano platformy, które zamiast zrównoważyć wymowną biżuterią oraz spokojną fryzurą, przytłoczono groteskowym końskim ogonem. Jest tak, jak lubi przeciętny odbiorca, czyli "tandetnie" niestety bez grama pożądanych w estetycznej stylizacji proporcji i bez tego, co na świecie zwykło nazywać się klasa.

- podsumowała. 

 

Anna Maria Sieklucka na ściance zaprezentowała się w seksownej dopasowanej sukience

Główna bohaterka filmów z serii "365 dni" była zdecydowanie jedną z największych gwiazd w dniu premiery. Czy Anna Maria Sieklucka poradziła sobie ze stylizacją na czerwonym dywanie? Internauci byli zachwyceni, ale stylistka dopatrzyła się kardynalnych błędów. 

Wydaje mi się, że piękną sukienkę stłamszono tymi zupełnie niezrozumiałymi dla mnie sztucznymi włosami, których fałsz wyczuwalny jest na kilometr,  a także wulgarnie prezentującym się makijażem. (...) Wielka szkoda, bo potencjał był. 

- napisała. 

 

Magdalena Lamparska i Oliwia Bieniuk postawiły na czarną marynarkę

Dwie pierwsze stylizacje, które przedstawiliśmy w tym artykule, a które skomentowała Karolina Domaradzka, okazały się według niej, wielką klapą. Czy ktoś w takim razie poradził sobie na czerwonym dywanie? Okazuje się, że tak. Na pochwałę zasłużyła Magdalena Lamparska, która w tym dniu miała na sobie czarny garnitur. 

Interesujący fason, dobrze prezentujący się materiał, asymetryczna biżuteria, oko bez makijażowego liftingu niczym z Instagramowych Reelsow i spokojna fryzura. Opuściłabym rękawy marynarki i wymieniła torebkę oraz czółenka na sandałki, ale to chyba mało znaczące szczegóły także się nie czepiam. Jest dobrze.

- napisała na Instagramie. 

Magdalena LamparskaMagdalena Lamparska fot. screenshot Instagram: www.instagram.com/karolina_domaradzka/

A jak poszło Oliwie Bieniuk, która również zdecydowała się na czarną marynarkę? Stylistka zwróciła uwagę na to, że młoda gwiazda powinna zmienić w swoim looku buty i spodnie, które "pocięły stylizację na kawałki". Wyjaśniła również, że chodzi o zbyt wiele odkrytych miejsc: dekolt, brzuch, i stopy. Karolina Domaradzka dała jednak dużego plusa za super marynarkę, naturalny makijaż i włosy, a także mini torebkę. 

Oliwia BieniukOliwia Bieniuk fot. screenshot Instagram: www.instagram.com/karolina_domaradzka/

Karolina Domaradzka pochwaliła uczestniczkę Top Model i jej partnerkę 

Na czerwonym dywanie pojawiła się również była uczestniczka Top Model, Julia Sobczyńska ze swoją narzeczoną. Stylistka podsumowała krótko stylizacje obu pań. 

Klasa. Nie mam pytań. Warto brać przykład. Szczególnie z makijaży i kontrolowanego niedosytu w obu stylizacjach. 

Julia Sobczyńska z narzeczonąJulia Sobczyńska z narzeczoną fot. screenshot Instagram: www.instagram.com/karolina_domaradzka/

A waszym zdaniem wyszło dobrze, czy "odpustowo"? 

Patrycja Kazadi"Ale stylówka!" Patrycja Kazadi zaskoczyła fanów na festiwalu Coachella

Wasze historie i opinie są dla nas ważne. Czekamy na Wasze listy i komentarze. Piszcie do nas na adres: kobieta@agora.pl. Najciekawsze listy opublikujemy.

***

Kobieta.gazeta.pl jest dla Was i to dla Was cały czas piszemy na różne tematy. Nie oznacza to jednak, że Ukraina schodzi na dalszy plan. To cały czas bieżąca i bardzo istotna kwestia. Wszystkie najważniejsze informacje znajdziecie tutaj: wiadomości.gazeta.pl, kobieta.gazeta.pl/ukraina

Więcej o: