Maffashion pokazała się bez makijażu. Ucina spekulacje: "Nie było szybkiego skalpela"

Julia Kuczyńska opublikowała na Instagramie relację, na której pokazała się w naturalnej wersji, przed wykonaniem makijażu. Zrobiła to, by uciąć wszelkie spekulacje na temat operacji plastycznych oraz zabiegów medycyny estetycznej.

Więcej o gwiazdach przeczytasz na Gazeta.pl

Zobacz wideo Zdjęcia gwiazd w pełnym makijażu i te totalnie naturalne. Widać różnicę?

Julia Kuczyńska - znana w sieci jako Maffashion - od lat jest jedną z najpopularniejszych polskich blogerek. Swoją internetową działalność prowadzi od ponad 10 lat, nieustannie zyskując nowe fanki oraz nowych fanów. Aktualnie działa głównie na Instagramie, gdzie śledzi ją ponad 1,4 mln osób, z którymi regularnie dzieli się ze swoimi obserwatorkami oraz obserwatorami wybranymi momentami ze swojego życia zawodowego, a także prywatnego. Nie da się ukryć, że Maffashion jest inspiracją dla wielu obserwujących ją kobiet, które pod postami bardzo często dopytują o szczegóły jej stylizacji, fryzury, makijaż, czy też sposoby dbania o urodę.

Karolina Korwin Piotrowska Karolina Korwin Piotrowska miażdży film "365 Dni: Ten dzień": Kopulodrom

Maffashion pokazała się bez makijażu. Jak wygląda w naturalniej wersji? 

Ostatnio Julia Kuczyńska tuż przed wyjściem na czerwony dywan opublikowała instagramową relację, na której postanowiła pokazać się swoim fankom i fanom zupełnie bez makijażu. Chciała w ten sposób uciąć wszelkie spekulacje i pokazać, że nie ingerowała tuż przed eventem w swoją twarz, a jedynie oddała się w ręce makijażystki.

Przed. Nie, nie było szybkiego "skalpela" czy "igły" z boto. To makijaż

- napisała na udostępnionej relacji.

MaffashionMaffashion https://www.instagram.com/maffashion_official/

Magdalena Kuta Pamiętacie Lodzię z serialu "Ranczo"? Teraz ma 64 lata

To nie pierwszy raz, kiedy Julia Kuczyńska pokazała się fankom i fanom w naturalnej wersji. Jakiś czas temu na InstaStories zaprezentowała, jak zmienił się jej brzuch po ciąży. - Moja skóra na brzuchu jest, jaka jest. Normalna! Normalna jak u kobiety, która rodziła. Rozciągnięta, pomarszczona, zmieniła się... bo jest skórą! Nie narzekam, bo nie jest źle. Ale nie oszukujmy się... to nie jest to samo, co było kiedyś. I nie musi. Bo ja nic nie muszę - powiedziała.

***

Kobieta.gazeta.pl jest dla Was i to dla Was cały czas piszemy na różne tematy. Nie oznacza to jednak, że Ukraina schodzi na dalszy plan. To cały czas bieżąca i bardzo istotna kwestia. Wszystkie najważniejsze informacje znajdziecie tutaj: wiadomości.gazeta.pl, kobieta.gazeta.pl/ukraina.

Więcej o: