Magda Gessler pokazała swoje zdjęcie sprzed 21 lat. Fani nie kryją zachwytu: Królowa jak zawsze lśni

Magda Gessler udostępniła na swoim instagramowym profilu zdjęcie z 2001 roku. Trzeba przyznać, że wizerunek gwiazdy na przestrzeni 21 lat diametralnie się zmienił, co nie umknęło również uwadze fanów restauratorki. "Nie poznałabym pani, pani Madziu" - czytamy w komentarzach.

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Zobacz wideo Gwiazdy o gwiazdach - Magda Gessler

Magda Gessler jest nie tylko znaną osobowością telewizyjną, ale przede wszystkim restauratorką i właścicielką kilku znanych restauracji - najpopularniejszą jest zdecydowanie "U Fukiera". Ogólnopolską rozpoznawalność wśród widzów przyniósł jej jednak program "Kuchenne rewolucje", który jest emitowany na antenie TVN od 2010 roku oraz "MasterChef Polska", którego pierwsza edycja powstała w 2012 roku. 68-latka prowadzi również aktywnie swój profil w mediach społecznościowych. Forbes umieścił ją nawet w 2020 roku na 22. miejscu rankingu najbardziej wpływowych ludzi w polskim internecie. Profil restauratorki śledzi już 1,2 mln osób. 

Magda Gessler pokazała swoje zdjęcie sprzed lat. Jest na nim nie do poznania 

Magda Gessler na Instagramie wróciła wspomnieniami do 2001 roku. Wygląda na nim zupełnie inaczej niż teraz. Nie ujrzymy na nim charakterystycznej dla Gessler burzy loków czy ekstrawaganckich i kolorowych kreacji. Zdjęcie restauratorka opatrzyła krótkim opisem: 

Paryż St germain.. zakupy 2001 rok
 

Pod zdjęciem pojawiło się mnóstwo komentarzy. Fani gwiazdy są zachwyceni 

Wizerunek Gessler sprzed 21 lat jest daleki od tego, jak kojarzona jest obecnie przez Polaków. Fani restauratorki nie szczędzili jej jednak komplementów: 

Ikona od zawsze
Królowa jak zawsze lśni
Co tu gadać, fajna laska z Ciebie była i jest 
Jaka lasencja 
Ma Pani gust 
Bomba
Nogi! Sztos!

Kobieta.gazeta.pl jest dla Was i to dla Was cały czas piszemy na różne tematy. Nie oznacza to jednak, że Ukraina schodzi na dalszy plan. To cały czas bieżąca i bardzo istotna kwestia. Wszystkie najważniejsze informacje znajdziecie tutaj: wiadomości.gazeta.pl, kobieta.gazeta.pl/ukraina

Więcej o: