Ten produkt działa jak botoks na włosy. Wydasz jedynie 2 zł, a pasma staną się błyszczące i gładkie

W salonach fryzjerskich botoks na włosy wykonywany jest w celu poprawy ich kondycji. Przynosi on spektakularne efekty, które widać od razu po jego wykonaniu. Jednak trzeba też słono za niego zapłacić. Zabieg ten możesz jednak wykonać w domu za jedyne 2 zł. Efekt może cię zaskoczyć.

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Nie tylko w profesjonalnym salonie możemy wykonać botoks na włosy. W naszych domach często mamy produkty, które podczas stosowania ich na naszych głowach może przynoszą podobne efekty. Jednym z nich jest wszystkim dobrze znany miód.

Zobacz wideo Ata Postek odbyła kilka wizyt u lekarza medycyny estetycznej. „Regularnie mam botoks". Co jeszcze poprawiła?

Botoks na włosy za 2 zł? Tak to możliwe! Wykorzystaj miód

Miód jest jednym ze znanych sposobów wykorzystywanych już od lat w regeneracji włosów. Ten wytwarzany przez pszczoły wyrób posiada silne właściwości nawilżające. Potrafi on zatrzymywać we włosach wilgoć, a także przeciwdziała ich przesuszaniu i pozbawia nieprzyjemnego uczucia szorstkości. Włosy zyskują dzięki temu blask, stają się bardziej sprężyste i miękkie już po pierwszym zastosowaniu.

Jaki miód użyć, aby uzyskać najlepsze efekty? Postaw na ten płynny i naturalny

Aby wykonać domowy zabieg botoksu na włosy potrzebny będzie nam naturalny i jak najbardziej płynny miód. Łatwiej jest je nałożyć na kosmyki i rozprowadzić po nich. Możemy kupić go już od 14 zł i wystarczy on na około 7 użyć. Dodatkowo przygotujemy, olej rzepakowy, oliwa z oliwek lub olej lniany. Możemy użyć tego, który mamy akurat w domu. Jak przygotować miksturę do zabiegu?

  1. Mieszamy 4 łyżki stołowe miodu i 1,5 łyżki wybranego oleju.
  2. Następnie rozprowadzamy miksturę na całej długości włosów lub od ucha w dół jeśli włosy mają dużą skłonność do przetłuszczania się.
  3. Chowamy włosy pod foliowy czepek i szczelnie owinąć ręcznikiem.
  4. Pozostawiamy na ok. godzinę.
  5. Spłukujemy wodą i myjemy włosy szamponem.

Jakie efekty przynosi domowy botoks na włosy?

Po stosowaniu takiego zabiegu zapobiegniemy starzeniu się włosów, a także ograniczymy ich łamliwość. Jest to skuteczny środek dostarczający cebulkom odpowiednich witamin i składników odżywczych, co bardzo korzystnie wpływa na kondycję i porost pasm. Dzięki wyżej wspomnianym właściwościom miodu włosy stają się błyszczące, gładkie, sprężyste i miękkie.

Kobieta.gazeta.pl jest dla Was i to dla Was cały czas piszemy na różne tematy. Nie oznacza to jednak, że Ukraina schodzi na dalszy plan. To cały czas bieżąca i bardzo istotna kwestia. Wszystkie najważniejsze informacje znajdziecie tutaj: wiadomości.gazeta.pl, kobieta.gazeta.pl/ukraina

Więcej o: