Salma Hayek pokazała zdjęcia z córką. Aż trudno oderwać wzrok: "Nieprawdopodobnie piękna"

Salma Hayek podzieliła się na Instagramie efektem sesji zdjęciowej, w której wzięła ostatnio udział wraz ze swoją córką. Po małej dziewczynce, która pojawiała się obok mamy na czerwonym dywanie, nie ma już śladu. Valentina zmieniła się nie do poznania! Podobna do mamy?

Więcej o gwiazdach przeczytasz na Gazeta.pl

Zobacz wideo Dzieci aktorów, które poszły w ślady znanych rodziców

Salma Hayek jest bez wątpienia jedną z najpopularniejszych aktorek na świecie. Rozpoznawalność oraz sympatię widzów zyskała m.in. rolami w takich filmach, jak "Od zmierzchu do świtu" czy "Frida", za którą otrzymała m.in. nominację do Oscara czy Złotego Globa. Salma Hayek słynie nie tylko ze swojego talentu aktorskiego, lecz także urody. Od lat uchodzi za jedną z najseksowniejszych kobiet na świecie. Na Instagramie, gdzie śledzi ją ponad 21 mln osób, Salma Hayek chętnie dzieli się zdjęciami z różnych momentów swojego życia.

Karolina Korwin PiotrowskaKarolina Korwin Piotrowska miażdży film "365 Dni: Ten dzień": Kopulodrom

Salma Hayek pokazała zdjęcia z córką. "Obie jesteście takie piękne... a twoja córka wygląda tak samo jak ty!"

Salma Hayek jest również mamą 14-letniej Valentiny. Wiele osób zapewne kojarzy ją jako małą dziewczynkę, która od czasu do czasu towarzyszyła mamie na czerwonym dywanie. Dziś Valentina jest nie do poznania. Salma Hayek opublikowała na Instagramie efekty ostatniej sesji zdjęciowej, w której wspólnie wzięły udział. 

Co za wspaniały wcześniejszy prezent na Dzień Matki. Uwielbiam te piękne zdjęcia i ten wyjątkowy moment z moją Valentiną

- napisała.

 

Pod pojawiło się wiele komentarzy od internautek oraz internautów, którzy nie kryli zachwytu zarówno nad urodą Salmy Hayek, jak i jej córki:

Nie mogę z całym tym pięknem!
Piękna mama i córka
Obie jesteście takie piękne... a twoja córka wygląda tak samo jak ty!
Jesteście zjawiskowe
Valenitina jest nieprawdopodobnie piękna
Valentina niczym prawdziwa modelka
Dostała to po swojej mamie

- czytamy.

'Zbuntowany Anioł'Jak dziś wygląda Vicky ze "Zbuntowanego Anioła"? "Noszę znaki lat pod oczami i siwe włosy"

***

Kobieta.gazeta.pl jest dla Was i to dla Was cały czas piszemy na różne tematy. Nie oznacza to jednak, że Ukraina schodzi na dalszy plan. To cały czas bieżąca i bardzo istotna kwestia. Wszystkie najważniejsze informacje znajdziecie tutaj: wiadomości.gazeta.pl, kobieta.gazeta.pl/ukraina.

Więcej o: