Królowa Elżbieta II wprowadza na rynek ekstrawagancki produkt. Ma to związek z jej pasją

Pamiątki z rodziną królewską sprzedają się w Wielkiej Brytanii jak świeże bułeczki. Teraz na rynku pojawił się zupełnie nowy produkt, który z pewnością przyda się wszystkim tym, którzy są... fanami zmywania naczyń.

Więcej o rodzinie królewskiej znajdziecie na Gazeta.pl

Rodzina królewska jest rodzaju marką. Rzeczy związane czy to z Elżbietą II, czy księżną Kate Middleton i jej rodziną wyprzedają się w mig. Ludzie z całego świata odwiedzając Wielką Brytanię, kupują najróżniejsze pamiątki: kubki, figurki, przypinki i inne. Co ciekawe istnieje coś takiego jak królewski sklep, w którym można kupić filiżanki, sosy do potraw, czy nawet gin. Teraz asortyment powiększył się o kolejny produkt, który jest związany z pasją Elżbiety II. 

Zobacz wideo Księżna Kate i książę William w filmiku z okazji 10. rocznicy ślubu. Cała rodzina w komplecie

Królowa Elżbieta II wprowadziła na rynek płyn do mycia naczyń 

Jak donosi "Daily Mail", królowa Elżbieta II stworzyła płyn do mycia naczyń. Produkt będzie można kupić, we wcześniej wspomnianym królewskim sklepie Sandringham Estate. Z pewnością zastanawiacie się, dlaczego akurat płyn do mycia naczyń? Ma to związek ze swego rodzaju pasją, o której w 2020 roku opowiedział były kamerdyner królowej, Paul Burrell w podcaście "The Secret".

Uwielbia chodzić na pikniki, a potem zmywać naczynia. Udaje się do chaty z bali w Balmoral, wkłada rękawice ochronne i zmywa naczynia.

- zdradził. 

Z jego relacji wynika, że królowa Elżbieta II relaksuje się nawet przy tak prostych czynnościach jak zmywanie naczyń. Jak możecie się domyślać, płyn wykonany jest z naturalnych składników i jak widnieje na etykiecie, są w nim zawarte wyselekcjonowane botaniczne składniki, a zapach przywodzi na myśl spacery wzdłuż wybrzeża.

Zainspirowani wspólną pasją do ochrony środowiska, ponownie nawiązaliśmy współpracę z Norfolk Natural Living, aby stworzyć nasz autorski płyn do mycia naczyń na bazie najlepszych, wyselekcjonowanych składnikach botanicznych.

- czytamy. 

Jeśli chcielibyście, by wasze naczynia pachniały i były czyste w iście królewskim stylu, musicie za płyn do mycia naczyń zapłacić niecałe 15 funtów, czyli około 83 zł. Skusicie się? 

Wasze historie i opinie są dla nas ważne. Czekamy na Wasze listy i komentarze. Piszcie do nas na adres: kobieta@agora.pl. Najciekawsze listy opublikujemy.

***

Kobieta.gazeta.pl jest dla Was i to dla Was cały czas piszemy na różne tematy. Nie oznacza to jednak, że Ukraina schodzi na dalszy plan. To cały czas bieżąca i bardzo istotna kwestia. Wszystkie najważniejsze informacje znajdziecie tutaj: wiadomości.gazeta.pl, kobieta.gazeta.pl/ukraina

Więcej o: