90-latka znalazła obrączkę zmarłego męża. Zgubił ją 35 lat temu. "Może chce mi wysłać jakąś wiadomość?"

- Może tym sposobem chce mi wysłać jakąś wiadomość? - zastanawiała się Ann Kendrick w rozmowie z BBC. 90-latka znalazła obrączkę swojego zmarłego męża, który zgubił ją przed 35 laty.

Więcej podobnych tematów na stronie głównej Gazeta.pl

90-letnia Ann Kendrick z Kornwalii w rozmowie z BBC podzieliła się swoim poruszającym odkryciem. Kobieta, która 22 lata temu pożegnała swojego męża, znalazła jego obrączkę. Mężczyzna zgubił ją przed 35 laty.

Zobacz wideo

Znalazła obrączkę zmarłego męża. "35 lat po tym, jak zgubił ją w ogrodzie"

Jak opowiadała kobieta, podczas prac w ogrodzie natknęła się na - jak się jej wydawało - kawałek metalu. Ten jednak okazał się być niezwykle cennym dla niej przedmiotem - obrączką zmarłego męża, który zgubił ją w 1987 roku.

Jak wyjaśniła, podczas wykonywania prac ogrodowych mężczyzna zdejmował obrączkę i chował ją do kieszeni. I ta najprawdopodobniej mu z niej wypadła. Mimo poszukiwań nie udało im się jej odnaleźć. Aż do teraz. - Spojrzałam na nią i pomyślałam: "nie, to niemożliwe". Byłam tym naprawdę bardzo podekscytowana - przyznała w rozmowie z BBC.

Kobieta nie ukrywała, że znalezienie obrączki zmarłego męża było dla niej bardzo emocjonalnym przeżyciem, które przywołało wiele wspomnień. - Może tym sposobem chce mi wysłać jakąś wiadomość? - zastanawia się poruszona swoim odkryciem 90-latka.

- Myślę, że Peter (mąż - przyp. red.) byłby tak samo zaskoczony, jak ja, że się odnalazła - przyznała. Jak dodała, zamierza nosić obrączkę na łańcuszku zawieszonym na szyi.

Wasze historie i opinie są dla nas ważne. Czekamy na Wasze listy i komentarze. Piszcie do nas na adres: kobieta@agora.pl. Najciekawsze listy opublikujemy.

***

Kobieta.gazeta.pl jest dla Was i to dla Was cały czas piszemy na różne tematy. Nie oznacza to jednak, że Ukraina schodzi na dalszy plan. To cały czas bieżąca i bardzo istotna kwestia. Wszystkie najważniejsze informacje znajdziecie tutaj: wiadomości.gazeta.pl, kobieta.gazeta.pl/ukraina.

Więcej o: