Jaki jest najbardziej seksowny znak zodiaku? Jest ich aż cztery. Sprawdź, czy należysz do tego grona

Niektórzy uważają, że to właśnie znak zodiaku determinuje nasz charakter oraz osobowość. Według zwolenników astrologii zasługą gwiazd może być również fakt, że część z nich postrzegana jest jako osoby wyjątkowo seksowne. Zdradzamy, kto zalicza się do tego grona.

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Zobacz wideo Paulina Sykut-Jeżyna w seksownej sukience. Fani: "jak Emily Ratajkowski". Wiemy, ile za nią zapłaciła

Niektóre osoby mogą poszczycić się nieodpartym urokiem i wyjątkowym powodzeniem. Wszystko to może być zasługą seksapilu, który jest im po prostu zapisany w gwiazdach. Przekonaj się, czy należysz do grona tych szczęśliwców. 

Skorpiony potrafią oczarować każdego

Osoby spod tego znaku zodiaku to prawdziwi uwodziciele. Jest w nich pewna nutka tajemniczości, która przykuwa uwagę innych. Przy bliższym poznaniu bez ogródek pokazują swoją namiętną i intrygującą osobowość. Są w stanie oczarować każdego, jednak związek ze Skorpionem, choć pełen iskier będzie jednocześnie nie lada wyzwaniem. 

Obok temperamentnych Lwów nie sposób przejść obojętnie 

Lwy uwielbiają wyróżniać się z tłumu, a ich wrodzony seksapil z pewnością im to ułatwia. Lubią modnie i stylowo wyglądać, co dodatkowo zwraca uwagę innych. Relacje z Lwami są naprawdę ogniste. Ich wzrok pełen pożądania sprawia, że trudno zachować przy nich zimną krew

Raki są seksowne, a przy tym niezwykle romantyczne 

W Rakach najbardziej seksowna jest ich romantyczna i oddana natura. Towarzyszy im przy tym wrodzona zmysłowość, którą ujmują otoczenie. Na brak powodzenia nie mogą narzekać, jednak w związkach pozostają całkowicie oddane. Nie oznacza to jednak, że partnerzy tych osób są skazani na nudę i monotonię. Ich prawdziwy temperament, przy bliższym poznaniu może zaskoczyć. 

Wdziękom Byków trudno się oprzeć

Byki początkowo wydają się nieśmiałe, co wynika z faktu, że nie do końca zdają sobie sprawę ze swojego wrodzonego uroku. Po przełamaniu pierwszych lodów odsłaniają jednak swoją seksowną i drapieżną naturę, ale nie lubią przy tym ostentacyjności. Okazuje się wówczas, że charakterowi osób spod tego znaku zodiaku trudno się oprzeć. 

Kobieta.gazeta.pl jest dla Was i to dla Was cały czas piszemy na różne tematy. Nie oznacza to jednak, że Ukraina schodzi na dalszy plan. To cały czas bieżąca i bardzo istotna kwestia. Wszystkie najważniejsze informacje znajdziecie tutaj: wiadomości.gazeta.pl, kobieta.gazeta.pl/ukraina

Więcej o: