Te marynarki w kolorze roku 2022 to hit! Przegląd najnowszych trendów w sklepach Cropp i Bonprix

Moda nieustannie się zmienia, a jeden ze znanych na całym świecie instytutów co roku wyznacza kolor roku. Robi to na podstawie trendów w świecie mody i designu. Wiemy, w jakim kolorze powinniśmy nosić się w 2022 roku i znaleźliśmy w nim dwie marynarki w sklepach Cropp i Bonprix.

Interesujesz się modą? Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Jeżeli na bieżąco nie obserwujemy świata mody i pojawiających się wciąż nowości możemy czuć się bezsilni podczas dobierania stylizacji. Jest jedno wyjście. Instytut Pantone co roku wybiera inny kolor roku, dzięki któremu możemy czuć się modne! Jaki wybrali w 2022 roku?

Zobacz wideo Remonty Doroty Szelągowskiej kosztują fortunę! Jakie kolory obniżają apetyt?

Agnieszka Sienkiewicz"Hot" Agnieszka Sienkiewicz zachwyca fanów sukienką dla każdej figury

Czym jest kolor roku i kto go wyznacza?

Już od ponad 20 lat Pantone Color Institute wyznacza kolorystyczne trendy w świecie mody i designu. Ta amerykańska firma jest rozpoznawalna na całym świecie i jest wyrocznią w kwestii modnych kolorów. Specjaliści z tej firmy na bieżąco śledzą nowinki ze świata designu, filmografii, mody, sztuki, a nawet kulinariów poszukując kolorystycznych inspiracji. Pod koniec każdego roku Instytut Pantone ogłasza najmodniejsze palety kolorystyczne, które będą królować w nadchodzących sezonach, wybierając równocześnie jednego zwycięzcę, czyli kolor roku.

Kolor roku 2022: chcesz wyglądać modnie? Załóż ubrania w kolorze Very Peri

Wyżej wspomniany instytut w 2022 jako kolor roku wyznaczył dynamiczny błękit kojarzący się z kwiatami barwinka, czyli Very Peri. Jest to niezwykle ciepły odcień niebieskiego i ma silne fioletowe tony. Ma on przynosić swoisty powiew świeżości, który inspiruje i pobudza kreatywność. Kolor roku 2022 ma przede wszystkim być symbolem przemiany, którą aktualnie przechodzimy, symbolem połączenia sfery fizycznej i cyfrowej.

 

Cropp: krótka marynarka damska w kolorze Very Peri. Idealnie sprawdzi się do sukienki

W sklepie Cropp dostępna jest damska marynarka, uszyta z materiałów mieszanych w kolorze roku 2022, czyli Very Peri. Ma ona bardzo krótki fason, dlatego dobrze sprawdzi się w stylizacji z udziałem sukienki. Posiada szeroki wykładany kołnierz, zapinana jest na jeden guzik i ma długie, proste rękawy. Cena tego modelu to 129,99 zł.

Cropp: krótka marynarka damska w kolorze Very Peri. Idealnie sprawdzi się do sukienkiCropp: krótka marynarka damska w kolorze Very Peri. Idealnie sprawdzi się do sukienki Cropp

Anna LewandowskaTe spodnie są hitem! Były niemodne, a teraz nosi je nawet Lewandowska

Bonprix: żakiet damski w kolorze roku 2022 taniej o 50%. Jego cenę obniżono o 100 zł

Kolejna propozycja tym razem żakietu pochodzi ze sklepu Bonprix. Model ten również został uszyty w kolorze roku 2022. Ma on dodatkowo szereg ozdobnych dużych guzików w kolorze złota i krótki stan. Dodatkowo zastosowano w nim dwie kieszenie. Cenę tego modelu obniżono o 505 i wynosi teraz 99,99 zł.

Bonprix: żakiet w kolorze roku 2022 taniej o 50%. Jego cenę obniżono o 100 złBonprix: żakiet w kolorze roku 2022 taniej o 50%. Jego cenę obniżono o 100 zł Bonprix

Kobieta.gazeta.pl jest dla Was i to dla Was cały czas piszemy na różne tematy. Nie oznacza to jednak, że Ukraina schodzi na dalszy plan. To cały czas bieżąca i bardzo istotna kwestia. Wszystkie najważniejsze informacje znajdziecie tutaj: wiadomości.gazeta.pl, kobieta.gazeta.pl/ukraina

Jak pomóc Ukrainie? Gazeta.pl łączy siły z PCPMGazeta.pl łączy siły z PCPM, by wspierać Ukrainę. Sprawdź, jak możesz pomóc

Więcej o: