5 produktów, których nie mrozisz, a powinnaś. Dzięki temu możesz sporo zaoszczędzić

Mrożenie jedzenia to świetny sposób na bezpieczne przechowanie produktów, których nie zjadamy od razu. Mrożąc produkty możemy przedłużyć ich przydatność do spożycia, zachowując jednocześnie ich wartości odżywcze. Mrozić można jednak znacnie więcej produktów niż nam się wydaje. - Człowiek całe życie się uczy - komentują internautki.

Więcej porad znajdziesz na Gazeta.pl

Zobacz wideo Te produkty kroisz codzienne. Dzięki naszym trikom ułatwisz sobie życie

Marnowanie jedzenia to problem, który pojawia się w niemal każdym domu. Nawet gdy nie robimy podczas zakupów żadnych większych zapasów zdarza się, że w lodówce znajdzie się kilka produktów, które nie zostały zjedzone na czas. Aby unikać takich sytuacji, warto na stałe zaprzyjaźnić się z mrożeniem produktów spożywczych. To sposób który pozwala na mądre gospodarowanie jedzeniem. Wiele osób myśli jednak, że niewiele jest produktów, które można zamrozić. Nic bardziej mylnego! W zamrażarce może znaleźć się więcej niż myślisz.

jak wyczyścić buty zamszoweJak wyczyścić buty zamszowe tanio i skutecznie? Produkty masz już w domu

5 produktów, których nie mrozisz, a powinnaś. Możesz sporo zaoszczędzić

W mediach społecznościowych znaleźć można nie tylko wiele trendów, zabawnych filmików, lecz także trików i przydatnych porad, które wykorzystać można w codziennym życiu. Karolina, prowadząca na Instagramie profil pod nazwą @pani_od_oszczedzania, podzieliła się ostatnio filmikiem, na którym pokazała pięć produktów, które można mrozić, o czym wiele osób nie ma nawet pojęcia. Całe wideo do obejrzenia TUTAJ.

5 produktów, których nie mrozisz, a powinnaś. Co jeszcze z mniej oczywistych rzeczy dodałabyś do tej listy?

- napisała.

5 produktów, których nie mrozisz, a powinnaś5 produktów, których nie mrozisz, a powinnaś https://www.instagram.com/pani_od_oszczedzania/

Post spotkał się z natychmiastowym odzewem ze strony internautek. Część z nich była zaskoczona nagraniem, inne natomiast chętnie dzieliły się innymi produktami, które przechowywać można w zamrażarce:

Tipy na wagę złota
Jezuniu złoty... w życiu bym czosnku nie zamroziła
Ja mrożę prawie wszystko:)
Ja mrożę kurkumę w korzeniu do rosołu i wgl całą włoszczyznę zawsze mam zamrożona... nigdy nie wiem kiedy zrobię zupę, a ile razy mi już warzywa się popsuły, bo czekały
Ja też wszystko prawie mrożę, ale czosnku i cebuli jeszcze nigdy
Nie wiedziałam, że można zamrozić imbir. Człowiek całe życie się uczy

- czytamy.

czyszczenie piekarnikaTylko 1,58 zł. Tyle potrzebujesz, aby twój piekarnik był jak nowy

***

Kobieta.gazeta.pl jest dla Was i to dla Was cały czas piszemy na różne tematy. Nie oznacza to jednak, że Ukraina schodzi na dalszy plan. To cały czas bieżąca i bardzo istotna kwestia. Wszystkie najważniejsze informacje znajdziecie tutaj: wiadomości.gazeta.pl, kobieta.gazeta.pl/ukraina.

Więcej o: