Hit w Lidlu! Ten zestaw to jeden z bestsellerów, który znika w mgnieniu oka. Podobne ma Ikea i Pepco

Istnieją elementy kuchenne, które zawsze znajdą zastosowanie i wpasują się w klimat każdego wnętrza. Te zestawy od Ikea, Lidl i Pepco to must have w kuchni, a dzięki wysokiej jakości wykonania posłużą przez wiele lat.

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Garnki w zestawie to idealna opcja na nowe mieszkanie i nie tylko. Te zestawy sprawdzą się dla wszystkich rodzajów kuchni. Zobacz zestawienie uniwersalnych i klasycznych kompletów.

Zobacz wideo Wprowadź wiosnę do swojego domu. Hiacyntowy ogródek pięknie ozdobi każde wnętrze

Agnieszka Sienkiewicz "Hot" Agnieszka Sienkiewicz zachwyca fanów sukienką dla każdej figury

Lidl: zestaw trzech garnków ze stali szlachetnej

Zestaw składający się z sześciu elementów, czyli 3 sztuki garnków i 3 szklane pokrywki z wylotem pary to opcja dostępna w sklepach Lidl. Każdy z nich ma rączki i uchwyty z izolującej żywicy fenolowej, które są odporne na temperaturę do 150°C. Garnki przeznaczone są do wszystkich rodzajów kuchenek, również indukcyjnych. Garnki można myć w zmywarce. Cena za komplet to 99,00 zł.

zestaw garnkówzestaw garnków lidl

Pepco: zestaw garnków, który sprawdzi się do każdego rodzaju kuchni

Zestaw garnków do wszystkich rodzajów kuchenek to propozycja dostępna w sklepach Pepco. Garnki mają klasyczny design, grube ścianki, 3-warstwowe dno oraz praktyczną miarkę z podziałką wewnątrz. Każdy z nich jest wykonany z odpornej na odkształcenia stali nierdzewnej i posiada szklaną pokrywkę z otworem odprowadzającym parę. Cena za pojedynczy garnek zaczyna się od 40 zł.

zestaw garnkówzestaw garnków pepco

Ikea: zestaw garnków o uniwersalnym zastosowaniu

W zestawie znajduje się: 1 garnek z pokrywką (5 l), 1 garnek z pokrywką (3 l) i 1 rondel z pokrywką (2 l). Ten komplet to propozycja dostępna w sklepach Ikea.  Produkt nadaje się do wszystkich rodzajów kuchenek czy płyt, łącznie z płytą indukcyjną. Uchwyty garnków zostały zaprojektowane tak, aby zmniejszyć przenoszenie ciepła. Wykonano z nierdzewnej stali, która jest trwała i łatwa do utrzymania w czystości. Garnek ma zaokrąglone wnętrze, co ułatwia mieszanie i ubijanie. Produkt wykonano w całości z metalu, dzięki czemu można go używać w piekarniku. Cena za komplet to 143,10 zł.

zestaw garnkówzestaw garnków ikea

Kobieta.gazeta.pl jest dla Was i to dla Was cały czas piszemy na różne tematy. Nie oznacza to jednak, że Ukraina schodzi na dalszy plan. To cały czas bieżąca i bardzo istotna kwestia. Wszystkie najważniejsze informacje znajdziecie tutaj: wiadomości.gazeta.pl,kobieta.gazeta.pl/ukraina.

Jak pomóc Ukrainie? Gazeta.pl łączy siły z PCPM Gazeta.pl łączy siły z PCPM, by wspierać Ukrainę. Sprawdź, jak możesz pomóc

Więcej o: