Jedynym wartym uwagi elementem w filmie "365 dni" jest suknia ślubna głównej bohaterki. "Bajkowa"

Kilka dni temu odbyła się światowa premiera filmu "365 dni: Ten dzień". Nadzieje były ogromne, bo tym razem w produkcję zaangażowany był Netflix. Jak wyszło? Patrząc na opinie internautów i oceny na serwisie "IMDb" najlepiej nie jest, bo ocena wynosi zaledwie 2,8/10. Jest jednak jeden element godny uwagi.

Więcej o gwiazdach przeczytacie na Gazeta.pl

Książki z serii "365 dni" napisane przez Blankę Lipińską już kilka lat temu podbiły polski rynek czytelniczy. Przyszedł zatem czas na ekranizację powieści. Kilka lat temu do kin trafiła pierwsza część "365 dni". Opinie były mocno podzielone, niektórym film się podobał, inni dosłownie go zmiażdżyli. Oczekiwania w stosunku do drugiej części były więc ogromne. Część myślała, że jeśli tym razem Netflix jest zaangażowany w produkcję, to będzie lepiej. Internauci jednak nie kryją zawodu i twierdzą, że film jest "gniotem". Na pochwałę zasługuje jednak suknia ślubna głównej bohaterki. 

Bajkowa suknia Anny Mari Siekluckiej w filmie "365 dni: Ten dzień"

Zanim film trafił na platformę streamingową, w sieci pojawił się jego zwiastun. Już wtedy kobiety na całym świecie zachwycały się suknią ślubną głównej bohaterki Laury, która jak mogliśmy się wtedy domyślać, poślubiła ukochanego Massimo. Od kilku dni internauci mogą zobaczyć kreację w pełnej krasie. Okazuje się, że bajkowa suknia ślubna pochodzi od polskiej projektantki, która specjalizuje się w eleganckich sukniach wieczorowych i ślubnych. Zaprojektowała ją Patrycja Kujawa, którą swoją drogą uwielbia Blanka Lipińska i inne polski gwiazdy. Patrycja Kujawa ubiera znane osoby z polskiego show-biznesu jak Doda, Maja Hyży czy Ola Ciupa. 

Zobacz wideo

Jak wyglądała sama suknia ślubna? Jest idealnie dopasowana do sylwetki aktorki Anny Marii Siekluckiej, lekko prześwitująca i wykończona piękną koronką. Całość dopełniał długi welon. Co ciekawe, Patrycja Kujawa zaprezentowany w filmie model nazwała "Laura". Fanki są zachwycone. Nagranie, na którym widzimy kreację ma już ponad pół miliona polubień. Pod postem czytamy również takie komentarze jak: - "Przepiękna", "Bajkowa", czy "Skromna, ale piękna". 

 

Trendseterzy ślubni już przewidują, że ten model wkrótce może być jednym z najbardziej pożądanych przez kobiety nie tylko w Polsce, ale również na całym świecie.

Wasze historie i opinie są dla nas ważne. Czekamy na Wasze listy i komentarze. Piszcie do nas na adres: kobieta@agora.pl. Najciekawsze listy opublikujemy.

***

Kobieta.gazeta.pl jest dla Was i to dla Was cały czas piszemy na różne tematy. Nie oznacza to jednak, że Ukraina schodzi na dalszy plan. To cały czas bieżąca i bardzo istotna kwestia. Wszystkie najważniejsze informacje znajdziecie tutaj: wiadomości.gazeta.pl, kobieta.gazeta.pl/ukraina

Więcej o: