Agnieszka Kaczorowska o tym, co powinna "dobra kochanka": Nie mam w sobie blokad

Agnieszka Kaczorowska w jednej z ostatnich rozmów poruszyła temat swojego życia intymnego. Wyznała również, co jej zdaniem powinna "dobra kochanka". - Nie zamykam się, nie mam w sobie blokad, że coś nie, bo nie wypada, bo boję się. Gotowość i otwartość na wszystko jest super - wyznała.

Więcej o gwiazdach przeczytasz na Gazeta.pl

Zobacz wideo Agnieszka Kaczorowska i Maciej Pela: Przy jednym dziecku był high life

Agnieszka Kaczorowska należy do tego grona znanych osób, które aktywnie prowadzą swoje konta na Instagramie. Profil gwiazdy obserwuje ponad 406 tys. osób, z którymi regularnie dzieli się różnymi zdjęciami oraz nagraniami ze swojego życia. Od września 2018 roku Agnieszka Kaczorowska jest żoną tancerza Macieja Peli i zdają się tworzyć bardzo zgrane i szczęśliwe małżeństwo. Są także rodzicami dwóch córek: trzyletniej Emilii oraz niespełna rocznej Gabrieli. 

Agnieszka Kaczorowska w szczerej rozmowie o życiu intymnym oraz o tym, co powinna "dobra kochanka"

Ostatnio Agnieszka Kaczorowska wzięła udział w podcaście "Jak mi dobrze w ShowBiznesie", w którym bardzo się otworzyła i opowiedziała o swoim życiu seksualnym. Gwiazda wyznała m.in., że zarówno ona, jak i jej mąż nie chcieli, by był on obecny przy porodach. Bali się, że to negatywnie wpłynie na ich intymną relację. - My się bardzo tego baliśmy, dlatego nie chcieliśmy razem rodzić. Na pytanie, czy Maciek będzie przy porodzie, mówiliśmy, że nie. Baliśmy się o tę sferę seksualną, o to, że on będzie mnie inaczej postrzegał. On się tego bał, ja tak samo - przyznała. Ostatecznie okazało się, że jest zupełnie inaczej:

- W ostatnich dniach powiedziałam Maćkowi, że to cudowne, że on cały czas widzi i dotyka mnie tak samo, jak to robił na początku, a przeszliśmy razem tyle. Mam na myśli dwa porody, a są to sytuacje bardzo intymne. Niewiele zmian zauważyłam po porodzie. Jest bardzo podobnie. Nawet chyba większą przyjemność sprawia mi stosunek seksualny. Uwielbiam to w naszej strefie życia, że za każdym razem jest trochę inaczej. Jest tak fajnie, że ja trochę nie pamiętam, jak było. Wtedy było super, teraz też jest super - powiedziała. 

Podczas tego podcastu Agnieszka Kaczorowska powiedziała także, co według niej powinna "dobra kochanka". - Wydaje mi się, że dobra kochanka powinna podążać za potrzebami swoimi i mężczyzną. Podążać za chwilą. Nie powtarzamy, za każdym razem jest jakaś nowość, coś wprowadzamy nowego. Ale jestem też gotowa na wszystko, nie zamykam się. Nie mam w sobie blokad, że coś nie, bo nie wypada, bo boję się. Gotowość i otwartość na wszystko jest super, natomiast wydaje mi się, że wierność. Że jestem ja i Maciek, i tu się wszystko zamyka. I sobie obiecaliśmy, że będzie tak do końca życia. To jest fundament związku, relacji, seksualności i tego bycia świetną kochanką. To jest baza, która daje zaufanie. W tym zaufaniu możesz się otworzyć na wszystko - wyznała.

 

***

Kobieta.gazeta.pl jest dla Was i to dla Was cały czas piszemy na różne tematy. Nie oznacza to jednak, że Ukraina schodzi na dalszy plan. To cały czas bieżąca i bardzo istotna kwestia. Wszystkie najważniejsze informacje znajdziecie tutaj: wiadomości.gazeta.pl, kobieta.gazeta.pl/ukraina.

Więcej o: