Jennifer Lopez w najmodniejszej fryzurze sezonu. Jej kolor włosów to odmładzający hit

Jennifer Lopez opublikowała na Instagramie nowe zdjęcie i po raz kolejny zrobiła furorę swoją fryzurą. Jej kolor włosów to jeden z większych hitów nie tylko tego sezonu, lecz także roku. Wizualnie odejmuje lat i podkreśla urodę! - Wyglądasz tak dobrze - komentują internautki oraz internauci.

Więcej o gwiazdach i modnych fryzurach przeczytasz na Gazeta.pl

Zobacz wideo Te gwiazdy miały kiedyś zupełnie inne fryzury. Poznajecie?

Jennifer Lopez jest jedną z najpopularniejszych, a także jedną z najatrakcyjniejszych kobiet show-biznesu. Na samym Instagramie zgromadziła 205 mln obserwatorek i obserwatorów, z którymi regularnie dzieli się wybranymi momentami ze swojego życia. Mimo upływu lat, nieustannie zachwyca urodą oraz świetną kondycją fizyczną. Choć JLo skończy w tym roku 53 lata jest ogromną inspiracją dla wielu kobiet (w tym także dużo młodszych od niej) na całym świecie, a niemal wszystko w czym pokazuje się Jennifer Lopez, momentalnie ląduje w czołówce trendów.

Jennifer Lopez w najmodniejszej fryzurze sezonu. Ten kolor robi furorę! "Najpiękniejsza kobieta na świecie"

Jennifer Lopez uwielbia zmieniać swój wizerunek, a eksperymenty z włosami są u niej na porządku dziennym. Gwiazda bardzo często bawi się długością włosów - raz je przedłuża, a innym razem mocno skraca. Od czasu do czasu delikatnie zmienia również ich kolor. Ostatnio jednak wierna pozostaje koloryzacji, która uważana jest za jeden z większych trendów 2022 roku. Na Instagramie podzieliła się zdjęciem, na którym widzimy JLo w długich jasnobrązowych pasmach z blond refleksami. Już na początku roku fryzjer w rozmowie z naszym serwisem powiedział, że warto zwrócić uwagę na tego typu koloryzację. - Trendem wartym uwagi w tym sezonie są brązy urozmaicone blond refleksami. Jest to świetna alternatywa dla brunetek, które chcą nieco rozjaśnić włosy, ale nie chcą zdecydować się na blond - powiedział stylista fryzur, Hayk Gyulvanesyan.

Babski wieczór poza domem

- napisała krótko.

 

Pod postem pojawiło się wiele komentarzy od zachwyconych wyglądem Jennifer Lopez fanek i fanów:

Najpiękniejsza
Wyglądasz tak dobrze
Te włosy!
Najpiękniejsza kobieta na świecie
Zjawiskowa
Olśniewająca

- czytamy.

***

Kobieta.gazeta.pl jest dla Was i to dla Was cały czas piszemy na różne tematy. Nie oznacza to jednak, że Ukraina schodzi na dalszy plan. To cały czas bieżąca i bardzo istotna kwestia. Wszystkie najważniejsze informacje znajdziecie tutaj: wiadomości.gazeta.pl, kobieta.gazeta.pl/ukraina.

Więcej o: