Fryzury Doroty Gardias to krótkie i kobiece opcje, które wyszczuplają twarz. Zobacz ulubione cięcia gwiazdy

Fryzura Doroty Gardias to idealny przykład krótkiego i kobiecego cięcia. Gwiazda od lat wierna jest jednemu uczesaniu. Fryzura, która jest niemal wizytówką gwiazdy to ponadczasowa propozycja dla każdej z kobiet. Na czym polega jej fenomen?

Interesuje cię stylizacja gwiazd? Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Krótkie włosy to ryzyko i odważny ruch. Takie cięcie wcale nie oznacza utraty kobiecości. Wręcz przeciwnie! Dorota Gardias od lat wierna jest jednej fryzurze, którą stale zaskakuje i inspiruje fanów. Takie cięcie dodaje jej uroku i wdzięku, a stylizacja nie jest czasochłonna.

Zobacz wideo Gardias w eleganckiej sukience "jak kopciuszek"

Fryzury Doroty Gardias: gwiazda stawia na różne warianty pixie cut

Pixie cut to niezwykle popularna fryzura, która jest chętnie wybierana przez wiele gwiazd na świecie. Krótkie, lecz zalotne cięcie może dodać niesamowitego pazura i wyrazu. Jedną z fanek i zwolenniczek tej fryzury jest prezenterka telewizyjna i dziennikarka - Dorota Gardias. Gwiazda od lat zachwyca krótkim cięciem i stawia na delikatne zmiany. Zazwyczaj dotyczą one długości grzywki, czy ułożenia włosów. Ten rodzaj uczesania podkreśla i wysmukla rysy twarzy, jak mało która fryzura

 

Pixie cut co to znaczy? Krótkie i odważne cięcie

Pixie cut to fryzura z charakterystyczną dłuższą górą oraz bardzo krótko ściętymi bokami i tyłem. Grzywka może być zaczesywana na wiele sposobów. Wszystko zależy od indywidualnych preferencji i upodobań osoby. To dość uniwersalna fryzura, która posiada wiele wariantów i jest również bardzo praktyczna. Sama stylizacja zajmuje maksymalnie kilkanaście minut. Takie cięcie to również podkreślenie osobowości i atutów urody.

 

Fryzury pixie: dla kogo ta fryzura jest najlepsza?

Fryzura pixie cut to zdecydowanie dobry pomysł dla Pań, które nie boją się odważnych cięć. Zwolenniczki krótkich cięć, dzięki takiej długości optycznie wyszczuplą rysy twarzy i odejmą sobie kilka lat. Ta fryzura to również dodanie blasku i uroku. Warto jest zaopatrzyć się w lakier lub piankę do włosów, żeby cieszyć się trwałością fryzury przez długi czas. Niestety, ale taki rodzaj cięcia wymaga częstych wizyt u fryzjera, żeby cieszyć się nienagannym wyglądem.

 

Kobieta.gazeta.pl jest dla Was i to dla Was cały czas piszemy na różne tematy. Nie oznacza to jednak, że Ukraina schodzi na dalszy plan. To cały czas bieżąca i bardzo istotna kwestia. Wszystkie najważniejsze informacje znajdziecie tutaj: wiadomości.gazeta.pl,kobieta.gazeta.pl/ukraina.

Więcej o: