Pamiętacie Pamelę z "Miodowych lat"? Agnieszka Różańska ma teraz 50 lat i jest nie do poznania

Agnieszka Różańska w latach 1999-2003 wcielała się w rolę zjawiskowej Pameli w popularnym serialu komediowym "Miodowe lata". Wiele osób wróżyło jej wówczas wielką karierę. Obecnie aktorka ma 50 lat. Jak przez te lata zmieniła się serialowa żona Marszałka i czym się teraz zajmuje?

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Zobacz wideo Popkultura odc. 111

"Miodowe lata" to kultowy serial emitowany na antenie Polsatu. Pierwszy odcinek na ekranach pojawił się w 1998 roku. Codzienne perypetie rodziny Krawczyków i Norków oglądały miliony Polaków. Rok później do obsady dołączyła również Agnieszka Różańska, która wcieliła się w rolę Pameli. 

Największą popularność przyniosły jej "Miodowe lata". Swój debiut telewizyjny miała jednak znacznie wcześniej

Agnieszka Różańska w 1995 roku ukończyła Wydział Aktorski Państwowej Wyższej Szkoły Filmowej, Telewizyjnej i Teatralnej im. Leona Schillera w Łodzi. Jest również niezwykle utalentowaną wokalistką. W 1990 roku wzięła udział w Krajowym Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu. Widzowie jako aktorkę mogli ją natomiast podziwiać już w 1991 roku. Właśnie wtedy zadebiutowała w "Dzieciach wojny" oraz rolą Marty w filmie Pasikowskiego "Kroll". 

Ogólnopolską rozpoznawalność zapewnił jej zaś udział w serialu "Miodowe lata". Zagrała w nim Pamelę Marszałek, czyli kobietę atrakcyjną, choć nie do końca rozgarniętą. Jak wspominała w jednym z wywiadów, postać ta była dla niej wyzwaniem: 

- Dużo było tych aktorskich wyzwań akurat w "Miodowych latach". Po pierwsze to, żeby nie było widać w moich oczach, że ja myślę. Proszę mi wierzyć, to była jedna z uwag reżyserskich

Jak obecnie wygląda serialowa Pamela? Agnieszka Różańska wciąż zachwyca swoją urodą

Po zakończeniu emisji "Miodowych lat" aktorkę można było jeszcze zobaczyć w produkcji "Zakochani" oraz "Siedem minut". Były to jednak role epizodyczne. Teraz Różańską można podziwiać głównie na deskach teatru. Od 1995 roku związana jest z Teatrem Nowym w Poznaniu, gdzie mieszka na stałe.

Z obsadą dawnego hitu stacji Polsat jej kontakt jest sporadyczny, jak przyznała w wywiadzie dla Otopress.pl:

- Ja, niestety, nie mam tej przyjemności mieszkania w Warszawie, mieszkam w Poznaniu, dlatego coś mnie omija, ale tutaj stworzyłam rodzinę. Jak się spotykam z którymś z aktorów, to się witamy, jakbyśmy się nie widzieli chwilę. 

50-letnia aktorka prowadzi aktywnie swoje konto na Facebooku, na którym możemy zobaczyć, jak zmieniła się przez te lata. Z fanami dzieli się również swoimi kolejnymi zawodowymi wyzwaniami oraz kadrami z życia prywatnego. 

Kobieta.gazeta.pl jest dla Was i to dla Was cały czas piszemy na różne tematy. Nie oznacza to jednak, że Ukraina schodzi na dalszy plan. To cały czas bieżąca i bardzo istotna kwestia. Wszystkie najważniejsze informacje znajdziecie tutaj: wiadomości.gazeta.pl, kobieta.gazeta.pl/ukraina 

Więcej o: