Perełki z Pepco! Te dodatki do domu wprowadzą ciepło do twojego wnętrza. Podobne w Lidlu i Biedronce

Wiosna to czas na wprowadzenie zmian do pomieszczeń, w których przebywamy. Dodatki do domu to elementy, które potrafią nadać każdemu wnętrzu niesamowitego wyrazu. Postaw na wyjątkowe akcesoria prosto z Pepco, Biedronki i Lidla.

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Dodatki do domu to jedne z ulubionych rzezy, które kobiety kupują z wielką radością. By wnętrze nabrało wyrazu i stało się bardziej przytulne postaw na oryginalne dodatki. Oto zestawienie stylowych elementów wyposażenia wnętrz.

Zobacz wideo Las w słoiku, czyli wnętrzarski hit sezonu. Z tym mykiem bez problemu zrobisz go w domu

Pepco: wyjątkowe dodatki do domu. Zainspiruj się

Doniczki ceramiczne w kształcie głowy w beżowej kolorystyce to propozycja wyjątkowych dodatków do domu, które znajdziesz w Pepco. Cena za sztukę to 20 zł.

Wisząca dekoracja na linie jutowej z nietypową żarówką rozświetli i nada charakteru każdemu wnętrzu. Cena za sztukę to 25 zł.

 

Biedronka: praktyczne dodatki do domu 

Obrus ceratowy dekoracyjny do praktyczny dodatek nie tylko do kuchni, ale również na stoły, które znajdują się na zewnątrz. Egzemplarz jest o wymiarach: 110 × 160 cm. Do wyboru w różnych wzorach w cenie 17,99 zł.

Ścierki kuchenne o wymiarach 40 × 60 cm to zestawy czterech sztuk, które sprawdzą się w kuchennych czynnościach. Do wyboru w różnych wzorach w cenie 19,99 zł za komplet.

Kubek PRL to oryginalna propozycja do urozmaicenia kuchennego wyposażenia. Każdy z nich posiada inny wzór, kolor i napis do wyboru. Cena za sztukę to 14,99 zł.

dodatki do domudodatki do domu biedronka

Lidl: dodatki do domu, które uzupełnią wnętrza

Świeca zapachowa w szklanym słoiku to propozycja dodatku do domu dostępnego w Lidlu, który doda niesamowitego nastoju. Model jest z pokrywką w szkle, a czas świecenia to 60 godzin. Cena za sztukę to 17,99 zł.

dodatki do domudodatki do domu lidl

Sztuczna palma lub trawa morska o efektownym wyglądzie będzie znakomitym dodatkiem do różnych wnętrz. Jest idealna do pomieszczeń o małej ilości światła dziennego. Wyjątkowo wiernie odwzorowany każdy detal. Cena to 99,00 zł.

dodatki do domudodatki do domu lidl

Kobieta.gazeta.pl jest dla Was i to dla Was cały czas piszemy na różne tematy. Nie oznacza to jednak, że Ukraina schodzi na dalszy plan. To cały czas bieżąca i bardzo istotna kwestia. Wszystkie najważniejsze informacje znajdziecie tutaj: wiadomości.gazeta.pl,kobieta.gazeta.pl/ukraina.

Więcej o: