Hit w Rossmanie! Zestaw idealny na majówkę. Ceny zaczynają się od 8,79 zł. Podobne w Sinsay i Superpharm

Majówka to czas pełen wyjazdów i wycieczek. Planując każdą podróż staramy się pamiętać o wszystkim. Te zestawy, które kupisz w Rossmann, Superpharm czy Sinsay sprawdzą się na długi okres czasu na wiele wyjazdów.

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Podczas podróży szczególnie samolotem pojemniki o małej pojemności sprawdzą się praktycznie zawsze. Z tymi zestawami nikt nas nie zatrzyma i nie zaskoczy informacją, że coś się nie zgadza. Takie komplety to również niesamowita wygoda, gdyż przeźroczysta kosmetyczka zapewnia, że wszystko jest widoczne gołym okiem.

Edyta Herbuś Wyjątkowa sukienka na wesele? Propozycja Edyty Herbuś to hit

Zobacz wideo Czas na urlop! Jak zabezpieczyć na ten czas swoje rośliny? Jak się spakować? Jak przechowywać pieniądze?

Sinsay: zestaw pojemników podróżnych z kremowymi zakrętkami. Praktyczny komplet

Zestaw 3 zakręcanych pojemników podróżnych na kosmetyki w ozdobnej kosmetyczce to komplet dostępny w sklepie Sinsay. Zestaw składa się dokładnie z: pojemnika o wielkości 100 ml, 80 ml oraz 50 ml. Ten komplet to gwarancja zachowania porządku i organizacji podczas każdej podróży.

zestawzestaw sinsay

Rossmann: zestaw podróżny składający się z 5 pojemników. Must have na wyjazd

Zestaw podróżny składający się z 5 pojemników na kosmetyki to komplet, który jest dostępny w sklepach Rossmann. Zestaw na wyjazd składa się dokładnie z: jednej butelki z dozownikiem 100 ml, dwóch butelek z nakrętką typu disc-top 100 ml + 75 ml oraz pojemnika na krem 15 ml + 10 ml. Cena za komplet to 8,79 zł.

zestawzestaw rossmann

Superpharm: zestaw podróżny z przeźroczystą kosmetyczką

Zestaw podróżny składający się z mniejszych wersji pojemników to propozycja dostępna w sklepie Superpharm. Przezroczysta kosmetyczka zapinana na suwak zawiera buteleczki, słoiczki i lejek, co pozwoli na zapakowanie niezbędnych i ulubionych kosmetyków. Zestaw zawiera dokładnie: 3 buteleczki – 100 ml każda, w tym jedna buteleczka z atomizerem, 2 słoiczki oraz plastikowy lejek. Cena za zestaw to 12,99 zł.

zestawzestaw superpharm

Kobieta.gazeta.pl jest dla Was i to dla Was cały czas piszemy na różne tematy. Nie oznacza to jednak, że Ukraina schodzi na dalszy plan. To cały czas bieżąca i bardzo istotna kwestia. Wszystkie najważniejsze informacje znajdziecie tutaj: wiadomości.gazeta.pl, kobieta.gazeta.pl/ukraina.

Jak pomóc Ukrainie? Gazeta.pl łączy siły z PCPM Gazeta.pl łączy siły z PCPM, by wspierać Ukrainę. Sprawdź, jak możesz pomóc

Więcej o: