Doda pochwaliła się zdjęciami z majówki. Fani: "W końcu jakieś prawdziwe życie"

Doda uchyliła na Instagramie rąbka tajemnicy odnośnie swojej majówki. Opublikowała zdjęcia, którymi zdradziła, jak spędza ten długi weekend. Przy okazji pokazała także swoje dwa różne oblicza. - Doda sztos ale Dorotka też fajnie - komentują internautki oraz internauci.

Więcej o gwiazdach przeczytasz na Gazeta.pl

Zobacz wideo Doda o małżeństwach. "Byli odbiciem moich deficytów"

Doda jest bez wątpienia jedną z najpopularniejszych kobiet w polskim show-biznesie. Mimo upływu lat jej popularność nie słabnie. Doda jest bardzo aktywna na swoim Instagramie, gdzie aktualnie obserwuje ją ponad 1,2 mln internautek oraz internautów, z którymi regularnie dzieli się wybranymi momentami ze swojego życia zawodowego, a także prywatnego. Dla wielu śledzących ją osób, piosenkarka jest ogromną inspiracją, a fanki i fani chętnie podpatrują nie tylko jej stylizacje, czy sposoby dbania o sylwetkę, lecz także to, w jaki sposób spędza swój czas wolny.

Doda zdradziła, jak spędza tegoroczną majówkę. Fani: "Doda na szczycie, no przecież"

Doda tegoroczną majówkę postanowiła spędzić w Tatrach, a relacją z wyjazdu dzieli się na instagramowym profilu. Gwiazda opublikowała także zdjęcia z jednego ze szczytów, gdzie pokazała fankom oraz fanom swoje dwa różne oblicza. Przy okazji zapytała ich, które z nich wolą.

Dorotka czy Doda?

- napisała.

 

Pod postem pojawiło się wiele komentarzy od fanek i fanów:

Obie!
W każdej odsłonie
Dorotka to sztos! Jest w niej i coś z dziecka i pozostaje mega sensulana
Obie niesamowite
Nawet na szczycie perfekcyjna
Doda na szczycie, no przecież :D
Widzieliśmy Cię <3 na zdjęciach wspaniale, na żywo jeszcze lepiej
W końcu jakieś prawdziwe życie
Jedno i drugie potrzebne, aby stworzyć Królową 
Dodaqueen w szczytowej formie
Dorotka i Doda to ta sama super kobieta. Spokój, harmonia i petarda w jednym ciele

- czytamy.

***

Kobieta.gazeta.pl jest dla Was i to dla Was cały czas piszemy na różne tematy. Nie oznacza to jednak, że Ukraina schodzi na dalszy plan. To cały czas bieżąca i bardzo istotna kwestia. Wszystkie najważniejsze informacje znajdziecie tutaj: wiadomości.gazeta.pl, kobieta.gazeta.pl/ukraina.

Więcej o: