Nowa fryzura Kurdej-Szatan to hit 2022! Optycznie wyszczupla twarz. Fani są zachwyceni "Baśka bosko!!"

Nie zobaczymy już Kurdej-Szatan w długich włosach. Gwiazda postanowiła odświeżyć swój wygląd i zrobiła to z rozmachem. Jej nowa fryzura to zdecydowanie hit 2022 roku a zobaczyć możemy ją u wielu kobiet, ponieważ sprawdza się przy każdych rysach twarzy.

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

W 2022 roku najwięcej kobiet stawia na wygodne i krótsze włosy. Są one łatwiejsze w stylizacji i nie trzeba poświęcać im dużo czasu. Na tak wielki krok zdecydowała się też Barbara Kurdej-Szatan. Jej nowa fryzura to jeden z hitów 2022 roku.

Zobacz wideo Barbara Kurdej-Szatan poszła na randkę w ciemno. „To było przez Gadu-Gadu"

Nowa Fryzura Kurdej-Szatan to hit 2022

Barbarę Kurdej-Szatan na Instagramie obserwuje 1,3 mln osób i to właśnie z tym gronem postanowiła podzielić się swoją przemianą. Aktorka postanowiła zmienić swoją fryzurę. Zdecydowanie ta przemiana jej służy, a jak sama ona pisze w opisie zamieszczonej fotografii:

To było cudowne! Poczułam, jakbym pozbyła się jakiegoś ciężaru. Nie wiem jak to wytłumaczyć. Wiem, że to błahostka, ale ja całe swoje życie miałam długie włosy i po prostu stresowałam się:P dzięki za dopingowanie! Zmiany są ok!

Fani także docenili tę wielką zmianę i chętnie komentują zamieszczone przez Kurdej-Szatan zdjęcie:

Baśka bosko!!!
Pięknie Ci !!!!!
Przepiękna Ty
Pięknie wyglądasz!
Ślicznie!!! Bardzo Pani pasuje ta fryzurka!
 

Long bob, czyli nowa fryzura Kurdej-Szatan

Najnowsza fryzura Barbary Kurdej-Szatan to nic innego jak long bob. Jest to wariacja lubianego i wciąż noszonego klasycznego boba. Charakteryzuje się ona długimi włosami i przedziałkiem zlokalizowanym zazwyczaj na środku głowy. Zdecydowanie long bob jest stworzony dla wszystkich wielbicielek długich włosów. Dodatkowo fryzura ta optycznie wyszczupla twarz, w związku z czym śmiało mogą się na nią zdecydować posiadaczki okrągłej twarzy. To ciecie sprawdzi się przy każdych rysach twarzy, dlatego jest tak popularne.

 

Niedbały blunt bob, to najgorętsza fryzura sezonu. Kolejna propozycja łatwa w stylizacji

Blunt boba to łatwa fryzura, która możemy stworzyć nawet same w domu. Jest nieco krótsza niż long bob, a obcięcie nie wymaga wyjątkowej precyzji i polega na ścięciu włosów na prosto, najlepiej nieco wyżej, niż biegnie linia ramion. Na pierwszy rzut oka włosy są niedbale ścięte na prosto, mają wyjątkową cechę. Są nieregularne i tworzą warstwy, które nadają fryzurze charakteru i nie wymaga profesjonalnej stylizacji, a jedynie przeczesania.

 

Kobieta.gazeta.pl jest dla Was i to dla Was cały czas piszemy na różne tematy. Nie oznacza to jednak, że Ukraina schodzi na dalszy plan. To cały czas bieżąca i bardzo istotna kwestia. Wszystkie najważniejsze informacje znajdziecie tutaj: wiadomości.gazeta.pl, kobieta.gazeta.pl/ukraina

Więcej o: