Hit w Lidlu! Zestaw, który przyda się w każdym domu. Podobna oferta w Biedronce

W każdym domu zdarzy się czasem jakaś awaria, która wymaga pilnej naprawy. Aby jednak można było coś z tym zrobić, potrzebne są odpowiednie narzędzia. Sieć sklepów Lidl wyszła do klienta z ciekawa oferta narzędzi. Natomiast w Biedronce znajdziemy jej uzupełnienie. Dzięki nim twoja skrzynka majsterkowicza będzie kompletna.

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

W każdym domu powinna znajdować się dobrze wyposażona skrzynka z narzędziami. W razie jakiejś awarii jesteśmy w stanie samodzielnie i sprawnie poradzić sobie z naprawą. Jeżeli chcielibyśmy uzupełnić ją o brakujące elementy, warto zajrzeć do oferty sklepów Lidl, Biedronka i Media Expert.

Zobacz wideo Te proste myki z pewnością ułatwią ci prace z narzędziami. Przekonaj się, jak niewiele do tego potrzebujesz!

Hit w Lidlu! Zestaw, który przyda się w każdym domu

W najnowszej gazetce sklepów sieci Lidl możemy zobaczyć ciekawą ofertę dla majsterkowiczów. Od 5 maja dostępny w sklepach będzie zestaw wkrętaków mający aż 32 elementy. Są tam m.in. 4 wkrętaki krzyżowe, 3 wkrętaki płaskie, 6 precyzyjnych, 17 bitów 25 mm, magnetyczny uchwyt wtykowy i walizka. Jest to idealna okazja na uzupełnienie swojej skrzynki z narzędziami. Ceny za całość to 49,99 zł.

Hit w Lidlu! Zestaw, który przyda się w każdym domuHit w Lidlu! Zestaw, który przyda się w każdym domu Lidl

Biedronka: najnowsza oferta przyda się w ogrodzie

Jeżeli poza domem zajmować musisz się także wymagającym ogrodem mamy dla ciebie ciekawą propozycję od sklepu Biedronka. W gazetce tego sklepu zobaczyć możemy ofertę na sekator dwuręczny za 49,99 zł, a także na siekierę za 39,99 zł. Taka oferta będzie doskonałym uzupełnieniem skrzynki majsterkowicza. Dzięki tym wszystkim narzędziom nie tylko sprostasz domowym, ale także ogrodowym wyzwaniom.

Biedronka: oferta Biedronki przyda się w ogronieBiedronka: oferta Biedronki przyda się w ogronie Biedronka

Media Expert: wyprzedaż na zestaw kluczy nasadowych

Zestaw kluczy nasadowych 1/4 cala TOPEX od sklepu Media Expert składa się z 46 elementów uporządkowanych w wygodnej i trwałej walizce z tworzywa sztucznego. Wszystkie elementy wykonane są z wysokiej jakości stali zapewniającej długoletnią żywotność narzędzi. W zestawie znajduje się m.in. szeroka gama nasadek sześciokątnych, popularnych końcówek wkrętakowych na nasadkach czy uchwyt do końcówek. Uzupełnieniem tego zestawu jest grzechotka 1/4 cala. Cena tego zestawu została teraz obniżona i wynosi 89,99 zł.

Media Expert: wyprzedaż na zestaw kluczy nasadowychMedia Expert: wyprzedaż na zestaw kluczy nasadowych Media Expert

Kobieta.gazeta.pl jest dla Was i to dla Was cały czas piszemy na różne tematy. Nie oznacza to jednak, że Ukraina schodzi na dalszy plan. To cały czas bieżąca i bardzo istotna kwestia. Wszystkie najważniejsze informacje znajdziecie tutaj: wiadomości.gazeta.pl, kobieta.gazeta.pl/ukraina

Więcej o: