Księżniczka Charlotte kończy siedem lat. Pałac Kensington opublikował nowe zdjęcia. Do kogo jest podobna?

Księżniczka Charlotte obchodzi dziś, 2 maja, siódme urodziny. Z tej okazji rodzina królewska opublikowała nowe zdjęcia dziewczynki. Fotografie zgodnie z tradycją wykonała jej matka, księżna Kate.

Więcej podobnych tematów na stronie głównej Gazeta.pl

Księżniczka Charlotte zajmuje 4. miejsce w linii sukcesji brytyjskiego tronu, tuż za swoim starszym bratem, księciem Georgem. Rodzeństwo cieszy się wręcz ogromnym zainteresowaniem zarówno mediów, jak i poddanych, którzy z uwagą śledzą każdą wzmiankę na ich temat. Z okazji jej siódmych urodzin rodzina królewska zdecydowała się więc podzielić z fanami aktualną fotografią dziewczynki. Portret zyskał już tysiące polubień, a fani zastanawiają się, do kogo jest podobna.

Zobacz wideo

Księżniczka Charlotte obchodzi siódme urodziny

Fotografie opublikowano w mediach społecznościowych, a ich autorką, zgodnie z tradycją, jest mama dziewczynki, księżna Kate. Na zdjęciach widać uśmiechniętą księżniczkę Charlotte, pozującą w niebieskim sweterku na tle błękitnych kwiatów. Na jednej z fotografii towarzyszy jej z kolei ukochany pupil, cocker-spaniel o imieniu Orla.

Jak zauważyli fani, księżniczka staje się coraz bardziej podobna do swojej prababci, królowej Elżbiety II. Część z komentujących uznała z kolei, że jest wierną kopią swojego ojca, księcia Williama. A waszym zdaniem, kogo bardziej przypomina?

 

Wasze historie i opinie są dla nas ważne. Czekamy na Wasze listy i komentarze. Piszcie do nas na adres: kobieta@agora.pl. Najciekawsze listy opublikujemy.

***

Kobieta.gazeta.pl jest dla Was i to dla Was cały czas piszemy na różne tematy. Nie oznacza to jednak, że Ukraina schodzi na dalszy plan. To cały czas bieżąca i bardzo istotna kwestia. Wszystkie najważniejsze informacje znajdziecie tutaj: wiadomości.gazeta.pl, kobieta.gazeta.pl/ukraina.

Więcej o: