Te modne fryzury noszą gwiazdy po 60-tce. Są pełne klasy i potrafią odmłodzić nawet o 10 lat!

Najmodniejsze fryzury odmładzające bez trudu zobaczymy na głowach najpopularniejszych aktorek. Znają się na modzie i potrafią podkreślić swoją urodę. Te fryzury dla 60-tek są eleganckie i ponadczasowe. Nosi je Grażyna Wolszczak, Danuta Stenka i Katarzyna Dowbor.

Nie tylko gwiazdy młodego pokolenia doskonale znają się na trendach. Z łatwością podążają za nimi m.in. Grażyna Wolszczak, Katarzyna Dowbor, czy Danuta Stenka. Gwiazdy zachwycają swoimi fryzurami i śmiało mogą służyć za przykład: jak dopasować idealną stylizację włosów do swojej urody. Prezentujemy trzy najciekawsze propozycje, które są pełne klasy, a przy okazji są ponadczasowe. 

Interesujesz się modą? Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Zobacz wideo Idealny koczek w niecałą minutę? Zobacz, jak ekspresowo zrobić stylową fryzurę

Te gwiazdy po 60-tce mają modne fryzury: Grażyna Wolszczak z grzywką!

Od niedawna prawdziwym hitem w świecie fryzur jest grzywka w stylu curtain bangs. Chodzi o grzywkę nieco dłuższą, wyglądającą na... za długą. Układa się na zewnątrz tworząc stylowe "zasłony". Wygląda świetnie z przedziałkiem na środku, kucykiem lub w towarzystwie cięcia typu bob. Na ostatni wariant zdecydowała się Grażyna Wolszczak. W jasnym kolorze i tej stylizacji włosów wygląda świetnie!

 

Ta fryzura Danuty Stenki to hit! Pixie cut jest modny i "z pazurem"

Danuta Stenka postawiła na drapieżny look. Aktorka wybrała Pixie cut, czyli krótkie cięcie z widocznym cieniowaniem. Taką fryzurę nosiła dawniej m.in. Małgorzata Kożuchowska, czyli jej młodsza koleżanka z branży. Danuta Stenka od lat ma ciemny kolor włosów i udowadnia, że ciemne włosy wcale nie muszą optycznie postarzać! Taka fryzura dedykowana jest odważnym kobietom o silnym charakterze.

 

Naturalne piękno, czyli long bob w wykonaniu Katarzyny Dowbor

Katarzyna Dowbor ma naturalnie rude włosy. Urocze piegi na twarzy tylko uatrakcyjniają jej wygląd. To znakomita decyzja, że gwiazda mimo upływu lat zdecydowała się nie rezygnować ze swojego naturalnego koloru. Takie zabieg działa odmładzająco! Naszą uwagę skradła też fryzura - od lat ta sama, ale ponadczasowa. To long bob z przedziałkiem na bok. Włosy wyglądają dzięki temu na gęste i odżywione.

 

Kobieta.gazeta.pl jest dla Was i to dla Was cały czas piszemy na różne tematy. Nie oznacza to jednak, że Ukraina schodzi na dalszy plan. To cały czas bieżąca i bardzo istotna kwestia. Wszystkie najważniejsze informacje znajdziecie tutaj: wiadomości.gazeta.plkobieta.gazeta.pl/ukraina

Więcej o: