TikTokerka przyznała, że nie śpi z mężem w jednym łóżku. "Najlepsza decyzja"

Przyjęło się, że jeśli jesteśmy małżeństwem, musimy spać w jednym łóżku. Taylor Paul jest popularną influencerką, która otwarcie przyznała, że choć jest mężatką, sypialnię zajmuje sama. W tym czasie jej mąż śpi w pokoju gościnnym. Dobry pomysł?

Więcej podobnych tematów znajdziecie na Gazeta.pl

Taylor Paul jest popularną influencerką, która w sieci dzieli się swoim życiem prywatnym. Na TikToku obserwuje ją ponad 3,3 mln fanów. Niedawno podzieliła się dość nietypowym wyznaniem, które podzieliło jej fanów. Kobieta przyznała, że choć jest mężatką, nie dzieli sypialni z mężem. 

Zobacz wideo

Choć ma męża, śpi sama w sypialni 

Jeszcze do niedawna Taylor spała ze swoim mężem w łóżku. W pewnym momencie jednak oboje podjęli decyzję, że od tego momentu będą spać osobno. Dlaczego? Powodów tak naprawdę było kilka. Na TikToku kobieta wyznała, że jej mąż często lunatykował i mówił przez sen. To sprawiało, że Taylor sama często się wybudzała i nie mogła później spać. 

Ponadto oboje mieli inne upodobania jeśli chodzi zasypianie. Ona lubiła, jak w pokoju jest ciepło,  a on preferował znacznie chłodniejszą temperaturę. Taylor zasypiała w totalnej ciszy, a jej mąż lubił dźwięk białego szumu. To wszystko doprowadziło do tego, że śpią osobno. 

Małżeństwo uważa, że to jedna z najlepszych decyzji, jaką podjęli 

Taylor zajmuje sypialnię, a jej mąż pokój gościnny. Czy któreś z nich jest z tego powodu niezadowolone? Nie, wręcz przeciwnie. 

Czuję, że to dla nas najlepsza sytuacja. Mamy naprawdę zdrowe małżeństwo, dobrze śpimy i oboje uwielbiamy nasze oddzielne pokoje.

- zapewnia influencerka w swoim nagraniu. 

Jak to zwykle w takich sytuacjach bywa, internauci są podzieleni. Niektórzy przyznali, że postępują w ten sam sposób i jest to nie tylko zupełnie normalnie, ale wpływa również korzystnie na związek. - "Moi rodzice szczęśliwie robią to od ponad 40 lat" - czytamy w komentarzach. Inni uważają, że to dziwne. 

Nie rozumiem, dlaczego śpicie w osobnych pokojach? Bardzo dziwne.
Nigdy nie byłbym w stanie tak robić! Śpię lepiej, gdy żona jest obok mnie.

- czytamy.

A wy co sądzicie o takim zachowaniu? 

Wasze historie i opinie są dla nas ważne. Czekamy na Wasze listy i komentarze. Piszcie do nas na adres: kobieta@agora.pl. Najciekawsze listy opublikujemy.

***

Kobieta.gazeta.pl jest dla Was i to dla Was cały czas piszemy na różne tematy. Nie oznacza to jednak, że Ukraina schodzi na dalszy plan. To cały czas bieżąca i bardzo istotna kwestia. Wszystkie najważniejsze informacje znajdziecie tutaj: wiadomości.gazeta.pl, kobieta.gazeta.pl/ukraina

Więcej o: