Znaki zodiaku od najmilszego do najwredniejszego. Dowiedz się, jak postrzegają cię inni

Według astrologii znak zodiaku, a więc miesiąc urodzenia może mieć wpływ na nasze cechy charakteru. To właśnie również z tego powodu możemy być postrzegani przez innych, jako mili lub też niekoniecznie. Jak jest w Twoim przypadku? Poznaj znaki od najmilszego do najwredniejszego.

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Zobacz wideo Uchodzisz za osobę kulturalną czy raczej roszczeniową? Prawda może cię zaskoczyć!

Jesteś ciekawy, jak postrzegają Cię inni? Pomocne może okazać się uporządkowanie znaków od najmilszego do najwredniejszego. Według astrologii data urodzenia ma na nasz charakter ogromny wpływ, choć oczywiście warto traktować to z przymrużeniem oka. 

Małgorzata Socha Małgorzata Socha w sukience idealnej na każdą okazję. "Ale petarda"

Znaki zodiaku od najmilszego do najwredniejszego. Jaki postrzegają Cię inni? 

 1. Waga — są miłe często aż za bardzo. Ze względu na to, że nie lubią konfliktów, dążą do rozwiązania każdego sporu, nie zważając przy tym na swoje uczucia. 

 2. Ryby — osoby spod tego znaku są nie tylko miłe, ale i bezinteresowne. Relacje z ludźmi są dla nich bardzo ważne, dlatego starają się o nie jak najlepiej dbać.

 3. Byk —  empatia to ich drugie imię. Poza tym najlepiej czują się w towarzystwie innych, a więc w kontaktach z innymi unikają konfliktów za wszelką cenę.

 4. Wodnik — zyskują przy bliższym poznaniu, kiedy pokazują swoją prawdziwą naturę. Z początku są dość skryte, jednak zawsze pozostają przy tym miłe, czym zjednują sobie ludzi.

 5. Strzelec — bije od niego wiele pozytywnej energii i dokładnie taką samą lub się otaczać. Strzelec jest towarzyski i miły, ale eliminuje ze swojego życia osoby, które lubią intrygi, plotki i widzą wszystko w czarnych barwach. 

 6. Bliźnięta — są miłe, dopóki ktoś nie wyprowadzi ich z równowagi. Wtedy niestety często szybciej coś powiedzą, niż pomyślą, jednak umyślnie nikomu nie chcą sprawić przykrości.

 7. Rak — osoby spod tego znaku często swoje nie najlepsze samopoczucie odbijają na innych. Wówczas bywają złośliwe, choć taki humor mija u nich dość szybko.

 8. Lew — nie zawsze mają ochotę być miłe, ale ponieważ lubią być tak odbierane, to zazwyczaj gryzą się w język. Nie dotyczy to jednak sytuacji, gdy zostają zranione. Wtedy nie mają żadnych skrupułów.

 9. Panna — mają dobre serce, choć przez swój cięty język, postrzegane są różnie.

 10. Baran —  lubią, gdy ostatnie zdanie należy do nich i nie kryją się szczególnie z tym co myślą. Niektórzy zatem nazywają to szczerością, pozostali upartością na granicy z wredotą. 

 11. Koziorożec — ich wybuchowemu temperamentowi podołają jedynie nieliczni. Łatwo wyprowadzić je z równowagi. Są nie tylko pamiętliwe, ale i zazwyczaj mściwe.

 12. Skorpion — te osoby również chowają w sobie długo urazę i raczej nie warto liczyć na to, że jako pierwsze wyciągną rękę na zgodę. Bez ogródek potrafią powiedzieć to co myślą, nawet jeśli sprawi to drugiej osobie przykrość. 

Te odcienie szminki sprawia, że zęby będą wydawały się bielsze Chcesz, aby zęby wyglądały na bielsze? Unikaj tych kolorów szminek

Kobieta.gazeta.pl jest dla Was i to dla Was cały czas piszemy na różne tematy. Nie oznacza to jednak, że Ukraina schodzi na dalszy plan. To cały czas bieżąca i bardzo istotna kwestia. Wszystkie najważniejsze informacje znajdziecie tutaj: wiadomości.gazeta.pl, kobieta.gazeta.pl/ukraina

Jak pomóc Ukrainie? Gazeta.pl łączy siły z PCPM Gazeta.pl łączy siły z PCPM, by wspierać Ukrainę. Sprawdź, jak możesz pomóc

Więcej o: