Horoskop dzienny- 13 maja [Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby]

Horoskop dzienny 13 maja. Piątek trzynastego może budzić lęk i niepokój. Czy trzeba mieć się dziś na baczności? Sprawdź, co mówi Twój horoskop.

Horoskop dzienny - Baran 

Barany przejdą przez dzisiejszy dzień miękko niczym koty. Piątek 13 będzie dla Was szczęśliwy. Miłość otuli Was jak kocyk i odpłyniecie w marzenia. Długo zajęło Wam poszukiwanie drugiej połówki, ale warto było czekać.

znaki zodiakuRetrogradacja Merkurego w maju 2022. Te znaki zodiaku czekają kłopoty

Horoskop dzienny - Byk

Byki otrzymają dziś ekstra gotówkę, którą w końcu można wydać na małe luksusy. Koniec końców przez ostatni rok mieliście ręce pełne obowiązków. Dziś jest czas na Byka i nic i nikt nie stanie Wam na drodze. 

Horoskop dzienny - Bliźnięta

Bliźnięta zobaczą dziś, że każde negatywne doświadczenie można przekuć na plus. Równowaga to stan, który nareszcie udało Wam się osiągnąć. Bliźnięta mogą być z siebie bardzo dumne, od teraz zaczyna się dla Was całkiem nowe życie. 

 Horoskop dzienny - Rak

Raki zamiast szczerości wybiorą dziś milczenie i druga połowa dnia udowodni Wam, że to była dobra decyzja. Niektóre dyskusje po prostu nie mają sensu, nawet do kłótni trzeba mieć partnera na poziomie. 

Horoskop dzienny - Lew

Lwy po ciężkiej nocy czeka dziś miły poranek, ktoś poda Wam kubek gorącej kawy i poczęstuje dobrym słowem. Wizja weekendu jest już bardzo wyraźna, czas na przysłowiowe odpinanie wrotek i kokardek. 

Zobacz wideo To warto wiedzieć

Horoskop dzienny - Panna

Panny wybiorą się dziś na romantyczny spacer, który sprawi Wam wiele radości. Ta znajomość ma dużą szansę na powodzenie, będzie dobrze. Miłość wisi w powietrzu. 

Horoskop dzienny - Waga

Wagi będą dziś niespokojne, ale nic Wam nie grozi. Piątek trzynastego przejdziecie suchą stopą, na spokojnie. Za chwilę weekend i same przyjemności, czas podzwonić po znajomych. 

Horoskop dzienny - Skorpiony

Skorpiony otrzymają dziś bardzo pozytywną opinię swojej pracy. Po wielu miesiącach będziecie mogli nareszcie odpocząć. Skorpion ten piątek zaliczą do wyjątkowo udanych dni, to jest czas wielkiego triumfu Skorpiona. 

Horoskop dzienny - Strzelec

Strzelce czeka dziś pasmo sukcesów, egzaminy zaliczycie śpiewająco, a pewna ważna sprawa zakończy się po Waszej myśli. To dobry czas dla Strzelca. 

Horoskop dzienny - Koziorożec

Koziorożce będą dziś poirytowane reakcją  partnera na wiadomość, która powinna wywołać pozytywne uczucia. Potrzeba czasu i uważności na wzajemne potrzeby. 

Horoskop dzienny - Wodnik

Wodniki będą dziś oddychać pełną piersią. Cieszą Was małe rzeczy, ale za chwilę czeka Was naprawdę duża niespodzianka. Wodnik może być spokojny, wszystko układa się tak jak powinno.

Kwiaty dopasowane do znaku zodiakuKwiaty dopasowane do znaku zodiaku. Które są najlepsze dla Ciebie?

Horoskop dzienny - Ryby 

Ryby zechcą dziś miło spędzić czas i to Wam się uda. Taki reset wisiał już powietrzu od dłuższego czasu. To jest właśnie ten moment, to jest ta chwila. 

Więcej o: