Pojawiła się na weselu w białej sukni z trenem. Nie była panną młodą... "Wylałabym na nią wino"

- Wylałabym na nią czerwone wino - radzili internauci, oburzeni zachowaniem jednej z uczestniczek wesela. Kobieta będąca gościem pary młodej, założyła na przyjęcie długą białą suknię z trenem, która z powodzeniem mogła służyć, jako suknia ślubna.

Więcej podobnych tematów na stronie głównej Gazeta.pl

Założenie na czyjś ślub białej kreacji wzbudza skrajne emocje. Zgodnie z tradycją biel zarezerwowana jest bowiem wyłącznie dla panny młodej. Część osób uważa jednak, że to kolor jak każdy inny i decyduje się na założenie kreacji właśnie w tym kolorze. Ta kobieta zdecydowała się jednak pójść o krok dalej, czym oburzyła nie tylko parę młodą i ich gości, ale także internautów.

Zobacz wideo

Biała suknia na wesele? Internauci nie kryją oburzenia

Siostra panny młodej oburzona zachowaniem jednej z uczestniczek wesela, postanowiła opowiedzieć o wszystkim w sieci, publikując nagranie z przyjęcia. Jak wyjaśniła, partnerka jej wujka założyła na wesele jej siostry białą, bogato zdobioną kreację z długim trenem, która z powodzeniem mogłaby pełnić funkcję sukni ślubnej.

Przyszła na wesele w białej sukniPrzyszła na wesele w białej sukni https://www.tiktok.com/@imlostplsfindme

Wielu internautów było wręcz przekonanych, że na nagraniu znajduje się prawdziwa panna młoda, a nie jedynie uczestniczka wesela. Do dyskusji włączył się jednak inni uczestnik tego wesela, zaręczając, że taka sytuacja rzeczywiście miała miejsce.

Internauci zgodnie uznali, że strój kobiety był całkowitym brakiem taktu i wyrazem bezczelności ze strony gościni, a na miejscu młodej pary poprosiliby ją o opuszczenie ceremonii. - Wylałabym na nią czerwone wino - napisała z kolei inna z uczestniczek dyskusji, nie kryjąc oburzenia zachowaniem kobiety. - To naprawdę bezczelne - skwitowała kolejna.

Wasze historie i opinie są dla nas ważne. Czekamy na Wasze listy i komentarze. Piszcie do nas na adres: kobieta@agora.pl. Najciekawsze listy opublikujemy.

***

Kobieta.gazeta.pl jest dla Was i to dla Was cały czas piszemy na różne tematy. Nie oznacza to jednak, że Ukraina schodzi na dalszy plan. To cały czas bieżąca i bardzo istotna kwestia. Wszystkie najważniejsze informacje znajdziecie tutaj: wiadomości.gazeta.pl, kobieta.gazeta.pl/ukraina.

Więcej o: