Najmodniejsze fryzury Katarzyny Skrzyneckiej. Ta jedna jest hitem 2022 i odmładza o 15 lat!

Katarzynę Skrzynecką mogliśmy oglądać już w wielu odsłonach. Lubi ona często zmieniać fryzury i czasem z nimi zaszaleć. Jednak ta jedna jest hitem 2022 i odmładza o 15 lat! Zdecydowanie powinny na nią postawić w tym roku dojrzałe kobiety, aby poczuć się młodo.

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Śledząc Instagrama Katarzyny Skrzyneckiej, możemy zobaczyć ją w wielu odsłonach. Lubi ona zmieniać swój wygląd i często stawia na najmodniejsze uczesania i cięcia. W tych propozycjach jednak gwiazda wyglądała olśniewająco i zdecydowanie kilkanaście lat młodziej! Oto nasze top 3.

Zobacz wideo Katarzyna Skrzynecka pokazała się bez mocnego makijażu i bez sztucznych rzęs. O niebo lepiej!

Fryzury Katarzyny Skrzyneckiej. Ta jedna jest hitem 2022 i odmładza o 15 lat!

W jednym ze swoich wpisów na Instagramie Katarzyna Skrzynecka pokazała się w odświeżonej fryzurze. Tuż przed tym ścięciem włosy Kasi sięgały za ramiona, jednak gwiazda postawiła wtedy na odważny krok i podziwiać mogliśmy ją w klasycznym bobie! Tym zabiegiem zdecydowanie odjęła sobie lat i wyglądała 15 lat młodziej! Uczesanie to nie traci na świeżości i jest hitem 2022.

 

Katarzyna Skrzynecka odświeża swój wygląd. Grzywka zdecydowanie odejmuje dodatkowych lat!

Jakiś czas po opublikowaniu zdjęć z najnowszą fryzurą w postaci klasycznego boba Katarzyna Skrzynecka postanowiła zmienić jeszcze jeden detal. Na jej głowie pojawiła się stylowa grzywka blunt bangs, która genialnie odmładza. W dodatku optycznie powiększa oczy i tuszuje zbyt długą lub szpiczastą brodę. To świetne cięcie niesamowicie potrafi zmienić proporcje twarzy. Wygląda ona wspaniale przy jej krótkich włosach.

 

Skrzynecka w nowej fryzurze rodem z lat 90. wygląda dużo młodziej. Krótkie włosy jej służą

W poście sprzed kilku dni możemy znowu zobaczyć Kasie w stylowej odsłonie boba z grzywką. Jak wiemy jednak lubi ona zmiany więc zaszły w jej fryzurze drobne modyfikacje, które zdecydowanie jej służą! Gwiazda postanowiła w pierwszej kolejności zmienić grzywkę z tej prostej na tę na bok, a dodatkowo zastosowała fryzurę z lat 90. i trzeba przyznać, że jest to bardzo udany come back. Na czym polega uczesanie a’la lata 90. w jej wydaniu? Włosy są rozpuszczone, a ich końce wywinięte lekko ku zewnętrznej stronie. Ten fryzurowy trik odmłodził Kasie o jakieś 10 lat!

 

Kobieta.gazeta.pl jest dla Was i to dla Was cały czas piszemy na różne tematy. Nie oznacza to jednak, że Ukraina schodzi na dalszy plan. To cały czas bieżąca i bardzo istotna kwestia. Wszystkie najważniejsze informacje znajdziecie tutaj: wiadomości.gazeta.pl, kobieta.gazeta.pl/ukraina

Więcej o: