Małgorzata Rozenek pokazała, jak ćwiczy. Fanka: "To już Lewandowskiej, nie Chodakowskiej?"

Małgorzata Rozenek-Majdan wzięła niedawno udział w obozie Anny Lewandowskiej. Teraz opublikowała na Instagramie nagranie, na którym pokazała jeden ze swoich treningów. - No gdzie te zazdrośnice z tym hejtem, że photoshop - komentują internautki.

Więcej o gwiazdach przeczytasz na Gazeta.pl

Zobacz wideo Największe metamorfozy gwiazd. Niektóre zmieniły się nie do poznania

Małgorzata Rozenek-Majdan jest aktualnie jedną z popularniejszych kobiet w polskim show-biznesie oraz social mediach. Gwiazda aktywnie prowadzi swoje konto na Instagramie, gdzie aktualnie śledzi ją ponad 1,4 mln internautek oraz internautów, z którymi regularnie dzieli się różnymi momentami ze swojego życia. Ostatnio Małgorzata Rozenek-Majdan wybrała się na obóz do Anny Lewandowskiej. Jak sama przyznała, wcześniej przez dwa miesiące jeździła wszędzie rowerem, by poprawić swoją kondycję. - Nie wiem, co by było gdybym tego nie zrobiła, bo pomimo tego jestem i tak najgorsza w grupie. Tu są same fitnesski, chyba jakaś olimpiada się po prostu szykuje - zdradziła.

Małgorzata Rozenek pokazała, jak ćwiczy. Fanki patrzą na jej figurę: "Wydrukuję sobie zdjęcie Małgosi i przykleję na lodówkę"

Małgorzata Rozenek-Majdan podzieliła się nagraniem, na którym pokazała jeden ze swoich ostatnich treningów pod okiem teamu Anny Lewandowskiej. Jak widać, koniec obozu wcale nie jest dla niej końcem intensywnych ćwiczeń. - Jest tylko jeden sposób, aby osiągnąć sukces praktycznie we wszystkim: dać z siebie wszystko - napisała.

Małgorzata Rozenek pokazała, jak ćwiczyMałgorzata Rozenek pokazała, jak ćwiczy https://www.instagram.com/m_rozenek/

Całe wideo do obejrzenia TUTAJ. Pod postem pojawiło się wiele komentarzy od internautek oraz internautów, którzy zachwyceni są formą Małgorzaty Rozenek-Majdan. Niektóre osoby zastanawiają się także, dlaczego gwiazda zmieniła trenerkę. Kiedyś ćwiczyła bowiem z Ewą Chodakowską, a teraz z Anną Lewandowską:

A to już ćwiczenia Lewandowskiej nie Chodakowskiej?
Podziwiam
Gosiu świetna forma
Zmęczyłam się samym oglądaniem
Podziwiam zapał i efekty!
pokazujesz że w każdym wieku można osiągnąć sukces tylko trzeba w to włożyć siły i chęci, i wierzyć że się uda, dziękuję
Jaka figura!!! wydrukuję sobie zdjęcie Małgosi i przykleję na lodówkę ( 5 razy się zastanowię zanim ją otworzę)
Po prostu super, no gdzie te zazdrośnice z tym hejtem, że photoshop, że po co, że pokaż się prawdziwa. Hehehe. Tu widać prawdziwe zadbane i wysportowane ciało kobiety

- czytamy.

***

Kobieta.gazeta.pl jest dla Was i to dla Was cały czas piszemy na różne tematy. Nie oznacza to jednak, że Ukraina schodzi na dalszy plan. To cały czas bieżąca i bardzo istotna kwestia. Wszystkie najważniejsze informacje znajdziecie tutaj: wiadomości.gazeta.pl, kobieta.gazeta.pl/ukraina.

Więcej o: