Kiedy jest Dzień Mamy 2022? Najlepsze pomysły na prezent dla kobiet nie tylko po 60-tce

Każdy z nas składa życzenia na Dzień Mamy swoim rodzicielkom, ale nie każdy pamięta o prezencie. Jeżeli chcesz zaskoczyć ją w tym wyjątkowym dniu postaw na jedną z naszych propozycji. Znaleźliśmy najlepsze propozycje dla mam po 60-tce.

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Dzień Matki zbliża się wielkimi krokami. Podczas tego święta składamy naszym mamom szczere życzenia, ale także obdarowujemy je prezentami. W 2022 roku obchodzić będziemy ten dzień 26 maja. Data ta, co roku jest taka sama. Oznacza to, że zawsze wypada w tym samym terminie. Jeżeli wolisz przygotować się wcześniej mamy dla ciebie kilka ciekawych i klasycznych propozycji na prezent.

Zobacz wideo Dzień Matki. Najukochańsza osoba na świecie oczami dziecka

Barbara Kurdej-Szatan Basia Kurdej-Szatan w tej stylizacji za 127,39 zł wygląda "jak anioł"

Najlepsze pomysły na prezent: bransoletka na dzień mamy

Z roku na rok coraz modniejsze stają się bransoletki DIY, czyli takie robione własnoręcznie. Są one delikatne często tworzone na rzemyku czy z muślinu. Nie ważne ile mamy lat i ile ma nasza rodzicielka, taki prezent na pewno ją poruszy. W obecnych czasach bardziej doceniamy prezenty, w które została włożona czyjaś praca i serce, a nie ilość wydanych pieniędzy. Filmiki instruktażowe jak je zrobić bez problemu znajdziemy w internecie.

Kwiaty na dzień mamy, czyli klasyk prezentowy

Jeżeli chcesz sprawić mila niespodziankę swojej starszej mamy, możesz podarować jej w prezencie żywe kwiaty w słoju zamiast tych ciętych. Taka propozycja może zdecydowanie ja zaskoczyć. Wewnątrz mogą znaleźć się różne rośliny i tworzyć własny botaniczny mini ogród. Pielęgnacja takiej rośliny zdecydowanie sprawi jej przyjemność.

 

Te gwiazdy po 60-tce noszą modne fryzury Te modne fryzury noszą gwiazdy po 60-tce. Odmładzają o 10 lat!

Kubek na dzień mamy nie musi być nudny

Jeżeli chcemy naszej mamie podarować kubek, nie musi być on wcale nudnym prezentem. W obecnych czasach możemy na nim umieścić wszystko, co tylko chcemy. Na spokojnie zastanów się, co oryginalnego mogło, by się na nim znaleźć. Może wspólna fotografia? Albo jej ulubiony cytat? Możesz też umieścić własne komplementy na jej temat i wypisać wszystko, co w niej kochasz, aby co rano mogła to przeczytać. Pomysłów może być wiele.

 

Kobieta.gazeta.pl jest dla Was i to dla Was cały czas piszemy na różne tematy. Nie oznacza to jednak, że Ukraina schodzi na dalszy plan. To cały czas bieżąca i bardzo istotna kwestia. Wszystkie najważniejsze informacje znajdziecie tutaj: wiadomości.gazeta.pl, kobieta.gazeta.pl/ukraina

Jak pomóc Ukrainie? Gazeta.pl łączy siły z PCPM Gazeta.pl łączy siły z PCPM, by wspierać Ukrainę. Sprawdź, jak możesz pomóc

Więcej o: