Doda pokazała bałagan w mieszkaniu! Fani nie byli gotowi na to co zobaczyli. "I to radio w bidecie''

Doda zaskoczyła fanów. Na Instagramie opublikowała film, na którym pokazuje swój bałagan! W jej mieszkaniu panuje nie lada chaos. Uwagę fanów przykuło przede wszystkim... radio w bidecie. Artystka zdaje się zupełnie nie przejmować artystycznym nieładem.

Doda na swoim profilu w mediach społecznościowych publikuje zarówno ciekawostki dotyczące jej kariery, jak i życia prywatnego. Czasem prezentuje modne stylizacje, a tym razem... pochwaliła się swoim bałaganem! Artystka sfilmowała nieład, który panuje w jej mieszkaniu. Tego fani się nie spodziewali! Szczególną uwagę przykuł jeden przedmiot w łazience. 

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl 

Zobacz wideo Doda zapowiada rozbieraną sesję. Tak chce zebrać pieniądze na leczenie chłopca

Doda pokazała bałagan w mieszkaniu! Jest z niego dumna?

 Doda na swoim profilu na Instagramie umieściła wideo. "Oprowadza" fanów po mieszkaniu w którym panuje absolutny chaos! Na krzesłach widać góry ubrań, a w łazience znajdują się przedmioty, których zdecydowanie nie powinno tam być. Na toaletce walają się stosy kosmetyków, a w salonie na fotelu czekają kolejne stosy odzieży. Doda podpisała zdjęcie w języku angielskim. Oznajmiła fanom, że nie zamierza udawać kogoś kim nie jest naprawdę. 

Postanowiłam, że nie chcę się dłużej poprawiać. Jestem piękną katastrofą i akceptuję siebie właśnie taką. Pobłogosław ten bałagan
Zobacz wideo

Fanów zaskoczył bałagan w mieszkaniu Dody. Zwrócili uwagę na ten szczegół!

Zdaje się, że fani nie byli gotowi na ten chaos. Skomentowali wideo, zwracając uwagę przede wszystkim na jeden szczegół. Chodzi o radio, które... leży w bidecie. 

Radio w bidecie- M.J- Beat IT
radio w bidecie wymiata, musze przetestowac
 Podoba mi się umiejscowienie radia 

Niektórzy fani podzielają przyzwyczajenia Dody. Są bardzo wyrozumiali!

Na szczęście Doda ma grono fanów, którzy doskonale znają przyzwyczajenia artystki i dzielą z nią niektóre z nich. Piosenkarka może być spokojna, nie jest jedyną "bałaganiarą".

całkiem jak u mnie
To nie bałagan, to ARTYSTYCZNY nieład,w którym odnajdują się NIELICZNI
Hahahaha wszystkie jesteśmy takie same! krzesło wstydu to obowiązek każdej z nas, niektóre mają kilka takich krzeseł

Kobieta.gazeta.pl jest dla Was i to dla Was cały czas piszemy na różne tematy. Nie oznacza to jednak, że Ukraina schodzi na dalszy plan. To cały czas bieżąca i bardzo istotna kwestia. Wszystkie najważniejsze informacje znajdziecie tutaj: wiadomości.gazeta.pl, kobieta.gazeta.pl/ukraina

Więcej o: