Najbardziej cwane znaki zodiaku. Są niezwykle sprytne. Zawsze coś wykombinują i mają dużo szczęścia

Te trzy znaki zodiaku są bardzo cwane! Zawsze spadają na cztery łapy i mają głowę pełną pomysłów. Ich spryt i łatwość w osiąganiu sukcesów zawdzięczają swojemu wyjątkowemu usposobieniu. Sprawdź, które to znaki, a być może razem coś wykombinujecie!

Niektóre znaki zodiaku są bardzo cwane! Mają niezwykły spryt i radzą sobie w niemal każdej sytuacji. Wiedzą jak kombinować, aby osiągnąć upragnione korzyści. Przedstawiamy trzy z nich, które "wywiną" się z największych tarapatów i zdobędą to, o czym marzą. Potrafią nieźle kombinować!

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Zobacz wideo Uchodzisz za osobę kulturalną czy raczej roszczeniową? Prawda może cię zaskoczyć!

Cwane znaki zodiaku? Zdecydowanie Panna. To przebiegła "bestia"!

Panny to świetni leaderzy i leaderki. Zarządzają zespołem, szybko zjednując sobie zaufanie ludzi wokół nich. Z tego powodu zdarza im się czasem nieświadomie nimi manipulować. Ich odwaga, wysoka świadomość swoich zdolności oraz... bycie cwanymi to przepis na sukces! Z radością potrafią opleść sobie kogoś wokół palca, aby przekonać go do swoich racji. W mig znajdują też rozwiązanie i alibi!

Edyta HerbuśSukienki na lato 2022. Edyta Herbuś zachwyca stylizacją boho

Cwane znaki zodiaku to np. Ryby. Potrafią kombinować!

Ryby kombinują, jak mogą! Rzadko kłamią, ale nieco... koloryzują fakty. Zazwyczaj ich kreatywność pomaga im w "cwany" sposób osiągnąć bardzo wiele. Przekonają z łatwością rozmówcę, że muszą dostać się tam, gdzie z pozoru nie wolno, a przy okazji sprawią, że każdy im uwierzy! To również dlatego, że są towarzyskie i otwarte.

Paulina SykutTorebka Pauliny Sykut jest idealna na wiosnę. "Kolorowo i elegancko"

Bliźnięta są bardzo cwane, ale niestety... to je może zgubić

Bliźnięta usilnie starają się być cwane. Chcą być przebiegłe i nawet czasem im się to udaje. Niestety, łatwo o to, aby wpadły we własne sidła! Kłamstwo ma krótkie nogi, a jeśli chcą coś osiągnąć w cwany sposób, muszą budować to na prawdzie i być bardzo ostrożne.

Kobieta.gazeta.pl jest dla Was i to dla Was cały czas piszemy na różne tematy. Nie oznacza to jednak, że Ukraina schodzi na dalszy plan. To cały czas bieżąca i bardzo istotna kwestia. Wszystkie najważniejsze informacje znajdziecie tutaj: wiadomości.gazeta.pl, kobieta.gazeta.pl/ukraina

Jak pomóc Ukrainie? Gazeta.pl łączy siły z PCPMGazeta.pl łączy siły z PCPM, by wspierać Ukrainę. Sprawdź, jak możesz pomóc

Więcej o: