Jak zwiększyć objętość włosów? Wystarczy szczypta produktu, który masz w swojej kuchni!

Oklapnięte i rzadkie włosy to twój kompleks? Znamy sposób na to, jak zwiększyć objętość włosów! Możesz zrobić to w szybki i banalny sposób. Wystarczy szczypta produktu, który masz w swojej kuchennej szafce. Jest bardzo tani i może zdziałać cuda.

Gęste i mocne włosy możesz z łatwością osiągnąć domowymi sposobami. Nie musisz korzystać ze specjalnych wcierek, specjalistycznych szamponów, czy drogich zabiegów. Tym razem skorzystaj ze sposobu, do którego użyjesz szczypty produktu z szafki kuchennej! Jak to zrobić?

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Zobacz wideo Fanki proszą Viki Gabor o porady. Sama pisała do Ariany Grande

Jak zwiększyć objętość włosów? Ten sposób jest łatwy i tani

Aby zagęścić włosy domowymi sposobami, możesz spróbować taniego i dla wielu osób skutecznego sposobu. Wystarczy, że podczas mycia włosów dodasz do szamponu pewien produkt. Chodzi o sodę, która zazwyczaj sprawia, że naleśniki są bardziej pulchne. Dodana w postaci szczypty do szamponu, wpłynie na gęstość włosów i optycznie je uniesie!

Edyta Herbuś Sukienki na lato 2022. Edyta Herbuś zachwyca stylizacją boho

Soda dodana do szamponu to łatwy sposób, aby zagęścić włosy

Sodę oczyszczoną można dodać do szamponu, ale wtedy ciężko będzie odmierzyć proporcje. Lepszym sposobem jest rozrobienie wcześniej łyżki, lub szczypty sody z wodą i naniesienie jej na włosy, a potem zaaplikowanie szamponu. W ten sposób mycie głowy będzie jednocześnie zabiegiem zagęszczającym.

Emerytura po mężu Emerytura po mężu się nie opłaca? Te wdowy powinny z niej zrezygnować

Jak zagęścić włosy domowymi sposobami, aby uzyskać długotrwały efekt?

Samo nakładanie sody regularnie może nie wystarczyć. Podczas mycia głowy należy dokładnie wmasowywać sodę i szampon w skórę głowy. W ten sposób pobudzisz cebulki do wzrostu. Po umyciu włosów szamponem z sodą, warto zastosować płukankę z octu lub cytryny, aby wyrównać pH. Dobrym pomysłem będzie nałożenie maseczki na włosy. Włosy powinny być gęstsze już po pierwszym myciu.

Kobieta.gazeta.pl jest dla Was i to dla Was cały czas piszemy na różne tematy. Nie oznacza to jednak, że Ukraina schodzi na dalszy plan. To cały czas bieżąca i bardzo istotna kwestia. Wszystkie najważniejsze informacje znajdziecie tutaj: wiadomości.gazeta.pl, kobieta.gazeta.pl/ukraina

Jak pomóc Ukrainie? Gazeta.pl łączy siły z PCPM Gazeta.pl łączy siły z PCPM, by wspierać Ukrainę. Sprawdź, jak możesz pomóc

Więcej o: