Anna Lewandowska ma buty na wiosnę za ponad 7 tys. złotych! Fani podzieleni. "Bucik-sandałek słaby"

Buty damskie na wiosnę, które wybrała Anna Lewandowska, wzbudziły wśród fanów niemałe emocje! To model idealny na ten sezon, ale trzeba przyznać - bardzo oryginalny. Wiemy, gdzie je kupiła i ile kosztują. Niestety, nie wszystkim obserwatorom przypadły do gustu.

Anna Lewandowska opublikowała na Instagramie zdjęcie, na którym możemy podziwiać jej stylizację. Trenerka wybrała strój w mocnych kolorach, który jest idealny na wiosnę. Nieco "drapieżny" i z pewnością przyciągający uwagę. Uzupełniła go butami, które wywołały zamieszanie wśród fanów.

Interesujesz się modą? Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Zobacz wideo Anna Lewandowska pokazała, jak tańczy do "Loco Contigo"

Buty na wiosnę Anny Lewandowskiej zwróciły uwagę fanów. Jak wyglądają?

Anna Lewandowska zaprezentowała stylizację na wiosnę w mocnym stylu. Postawiła na krótką, skórzaną spódniczkę w czerwonym kolorze, czarny T-shirt z nadrukiem i bardzo modną i ponadczasową skórzaną, czarną kurtkę. Do tego "drapieżnego" wizerunku dobrała buty - botki z odkrytymi palcami.

 

Buty na wiosnę Anny Lewandowskiej wywołały burzę w komentarzach!

Fani byli zgodni w tym, że look Lewandowskiej wyróżnia się i jest bardzo stylowy. Niestety, jej buty nie wszystkim przypadły do gustu. W komentarzach pojawiły się m.in. takie wpisy:

Czad Połączenie ciebie z tym ubraniem gites, ale bucik/sandałek słaby
Stylówka spoko, ale buty mi się nie podobają.
Super stylóweczka oprócz butów

Anna Lewandowska ma buty damskie na wiosnę za ponad 7,5 tys. złotych! Gdzie je kupiła?

Anna Lewandowska ma buty z kolekcji Louis Vuitton. Ten model nazywa się Moonlight Ankle Boot i kosztuje 1720 dolarów, czyli 7 677 złotych. Cena robi wrażenie. 

BUTY NA WIOSNĘ LOUIS VUITTONBUTY NA WIOSNĘ LOUIS VUITTON LOUIS VUITTON

Botki z odkrytymi palcami, chociaż bardzo oryginalne, uchodzą za modne od kilku sezonów. W innych kolorach i o nieco innym fasonie znajdziesz je m.in. w CCC, czy sklepach Deichmann. 

Kobieta.gazeta.pl jest dla Was i to dla Was cały czas piszemy na różne tematy. Nie oznacza to jednak, że Ukraina schodzi na dalszy plan. To cały czas bieżąca i bardzo istotna kwestia. Wszystkie najważniejsze informacje znajdziecie tutaj: wiadomości.gazeta.pl, kobieta.gazeta.pl/ukraina

Więcej o: