Ciężarna Britney Spears pozuje nago. Zdjęcia podzieliły fanów: "Przerażające"

Cieżarna Britney Spears zaskoczyła fanów na Instagramie. Opublikowała zdjęcia, które zmieszały internautów. Zapozowała na nich nago, osłaniając się... psem. - Gdyby Kim K była naga, trzymając psa, nikt nie zapytałby, czy wszystko z nią w porządku - wstawiła się za nią jedna z fanek.

Więcej o gwiazdach przeczytasz na Gazeta.pl

Zobacz wideo Britney Spears odpowiada na pytania. Jej ulubiona piosenka to...?

Britney Spears to jedna z najpopularniejszych piosenkarek muzyki pop oraz dance na świecie, która uznawana jest za ikonę popkultury schyłku XX wieku. Ze względu na ogromne sukcesy muzyczne okrzyknięta została "księżniczką popu", a jako jako nastoletnia artystka z największą liczbą sprzedanych albumów (przekroczyła liczbę 100 mln egzemplarzy) i singli w historii, została wpisana do Księgi Rekordów Guinnessa. Na Britney Spears wzorowało się także wiele młodych piosenkarek. Jako inspirację wymienia ją m.in. Lady Gaga, Selena Gomez czy Miley CyrusGwiazda jest mamą dwóch synów, a niedawno poinformowała, że wraz z obecnym partnerem spodziewa się kolejnej pociechy.

'Zbuntowany Anioł'Jak dziś wygląda Vicky ze "Zbuntowanego Anioła"? "Noszę znaki lat pod oczami i siwe włosy"

Britney Spears pozuje nago w ciąży. Fani zmieszani i podzieleni: "I ludzie mówią, że wszystko jest ok"

Ostatnio Britney Spears opublikowała na Instagramie zdjęcia, na których zapozowała nago, przysłaniając się psem oraz emotikonką diamentu. Choć część fanek i fanów zostawiła w komentarzach komplementy, to znaczna większość była zmieszana i zaniepokojona opublikowanymi przez gwiazdę kadrami:

Królowa
Kocham Cię Britney, ale nie rozumiem tego
Ikona
Proszę, niech ktoś weźmie od niej telefon
Przerażające
Gdyby Kim K była naga, trzymając psa, nikt nie zapytałby, czy wszystko z nią w porządku. Wielu z was woli widzieć Britney jako zakładnika, zamiast szczęśliwą i wolną. Nie jesteście terapeutami, więc przestańcie
I ludzie mówią, że wszystko jest ok
To jest dziwne

- czytamy.

Ola Żebrowska pokazała patent na niedopinające się spodnie. Genialne! (zdjęcie ilustracyjneOla Żebrowska pokazała cellulit. "Dziękuję w imieniu kobiet, przytłoczonych oczekiwaniami"

 

***

Kobieta.gazeta.pl jest dla Was i to dla Was cały czas piszemy na różne tematy. Nie oznacza to jednak, że Ukraina schodzi na dalszy plan. To cały czas bieżąca i bardzo istotna kwestia. Wszystkie najważniejsze informacje znajdziecie tutaj: wiadomości.gazeta.pl, kobieta.gazeta.pl/ukraina.

Więcej o: