Modne fryzury 2022. Damskie półdługie cięcia, które uwielbiają polskie gwiazdy

Wiosna przynosi chęć zmian nie tylko w domowych wnętrzach czy garderobie, ale także w naszym wyglądzie. Czasem decyzja ta jest oczywista i dotyczy naszych włosów. Przedstawimy dziś modne fryzury 2022. Damskie półdługie cięcia, które uwielbiają gwiazdy.

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Nasze włosy często po zimie wymagają odświeżenia. Nieraz wystarczy dogłębna pielęgnacja, botoks na włosy czy odżywka. Jednak czasem nasza decyzja pada na metamorfozę i nowoczesne cięcie. Te półdługie propozycje noszą teraz gwiazdy.

Zobacz wideo Nie wiesz, jak ujarzmić kręcone włosy? Ten przeplatany kucyk jest banalnie prosty i efektowny

Modne fryzury 2022. Damskie półdługie cięcia. W tej propozycji chodzi Katarzyna Cichopek

Katarzyna Cichopek niechętnie zmienia fryzurę, dlatego możemy ją zobaczyć w niestarzejącym się klasyku. Włosach do ramion w kolorze brązowym. Aktorka zdecydowanie uwielbia tę długość swoich pasm. Fryzura taka nadaje rysom delikatności, a posiadaczki niebieskiego lub zielonego koloru oczu zdecydowanie powinny na nią postawić. Brązowy odcień podkreśli wasze spojrzenie i urodę.

 

Modne fryzury do ramion. Tą nosi nawet Barbara Kurdej-Szatan

Barbara Kurdej-Szatan w ostatnim czasie postanowiła zmienić swoją fryzurę. Postawiła na jeden z hitów tej wiosny, czyli long boba. Jest to wariacja lubianego i wciąż noszonego klasycznego boba. Charakteryzuje się ona długimi włosami i przedziałkiem zlokalizowanym zazwyczaj na środku głowy. Zdecydowanie long bob jest stworzony dla wszystkich wielbicielek półdługich włosów do ramion. Dodatkowo fryzura ta optycznie wyszczupla twarz, w związku z czym śmiało mogą się na nią zdecydować posiadaczki okrągłej twarzy. To ciecie sprawdzi się przy każdych rysach twarzy, dlatego jest tak popularne.

 

Fryzury na krótkie włosy to był hit u Małgorzaty Kożuchowskiej. Teraz nosi je lekko dłuższe

Małgorzata Kożuchowska przez dłuższy czas stawiała jedynie na krótkie cięcia, jednak od jakiegoś czasu jej włosy stają się coraz dłuższe. Możemy zobaczyć u niej teraz klasycznego boba, który często jest lekko falowany. Taka propozycja nadaje lekkości całości. Falowany bob to synonim swobodnego, nonszalanckiego stylu, który często jest podziwiany u Francuzek. Tekstura włosów nie podlega tu sztywnym regułom, przez co fryzura jest szybka w stylizacji i efektowna jednocześnie.

 

Kobieta.gazeta.pl jest dla Was i to dla Was cały czas piszemy na różne tematy. Nie oznacza to jednak, że Ukraina schodzi na dalszy plan. To cały czas bieżąca i bardzo istotna kwestia. Wszystkie najważniejsze informacje znajdziecie tutaj: wiadomości.gazeta.pl, kobieta.gazeta.pl/ukraina

Więcej o: