Drzewo czy kobieta? To, co widzisz najpierw, wiele mówi o tobie i o tym jak traktujesz innych

Wizualne zagadki od dłuższego czasu są hitem mediów społecznościowych. Jeden z popularnych TikTokerów wrzucił na swój profil obrazek, na podstawie którego jest w stanie określić, jakim jesteś człowiek i jak traktujesz innych ludzi. Ciekawi?

Więcej podobnych tematów zajdziecie na Gazeta.pl

Zagadki, iluzje, testy psychologiczne w ostatnim czasie są na topie wśród internautów. Wielu z nich rozwiązuje je, by sprawdzić różne kwestie związane z ich życiem. Jeden z Tiktokerów regularnie publikuje na swoim profilu różne wizualne zagadki, które mówią wiele o naszym zachowaniu i nas samych. Postanowiliśmy sprawdzić jedną z nich.

Zobacz wideo Złudzenie optyczne, czyli jak nasz mózg potrafi nas oszukać [Pracownia Bronka]

To, co widzisz najpierw, wiele mówi o tobie i o tym jak traktujesz innych

Charlesa Meriota na TikToku śledzi blisko milion fanów. To tylko pokazuje, jak wiele osób interesuje się zagadkami psychologicznymi i lubi je rozwiązywać. W jednym z filmików mężczyzna pokazał zdjęcie i zadał pytanie:  -"Co zobaczyłeś jako pierwsze?". Wa dalszej części nagrania wyjaśnił. 

Jeśli najpierw zobaczyłeś dziewczynę, oznacza to, że masz dobre i opiekuńcze serce i ciągle myślisz o innych ludziach, którzy odgrywają ważną rolę w twoim życiu.
Jeśli najpierw zobaczyłeś twarz, oznacza to, że jesteś niezależny, pełen pasji i utalentowany. Ciężko pracujesz i wkrótce będziesz miał szczęście.

W komentarzach wiele osób pisało, co widziało najpierw i zdradzało, że dopiero po dłuższej chwili udało im się dostrzec inny obrazek. Była też grupa fanów, którzy twierdzili, że jednocześnie znaleźli dwa obrazki. Co to oznacza? Tego Charles Meriot już nie wyjaśnił, więc tak naprawdę nie wiemy, czy te osoby są z jednej strony opiekuńcze i mają dobre serce, a jednocześnie są niezależne i pełne pasji, czy może znaczy to coś zupełnie innego. 

A wy, co zobaczyliście najpierw? Drzewo czy kobietę

Wasze historie i opinie są dla nas ważne. Czekamy na Wasze listy i komentarze. Piszcie do nas na adres: kobieta@agora.pl. Najciekawsze listy opublikujemy.

***

Kobieta.gazeta.pl jest dla Was i to dla Was cały czas piszemy na różne tematy. Nie oznacza to jednak, że Ukraina schodzi na dalszy plan. To cały czas bieżąca i bardzo istotna kwestia. Wszystkie najważniejsze informacje znajdziecie tutaj: wiadomości.gazeta.pl, kobieta.gazeta.pl/ukraina

Więcej o: