Perełka w Pepco. Hitowa torba termiczna powraca! Kosztuje tylko 17 zł. Podobna w Tchibo i Sinsay

Torba termiczna jest niemal obowiązkowa podczas wiosennego, czy letniego pikniku. Sprawdzi się podczas organizacji grilla, czy długiej wycieczki samochodem. Teraz w Pepco kupisz ją za jedyne 17 złotych. Podobne modele są też w sklepach Tchibo i Sinsay.

Torba termiczna przyda się każdemu. Trzyma temperaturę nie tylko potraw, ale i napojów. Teraz w ofercie Pepco możesz kupić ją za 17 złotych. Ten model był również w Pepco w ubiegłym roku i wyprzedawał się niczym świeże bułeczki! Tanie torby termiczne znajdziesz też w sklepach Tchibo i Sinsay. Każdy z modeli jest jedyny w swoim rodzaju i ma modny, letni design. Oto i one.

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Zobacz wideo Masz ochotę na słodycze? Warto sięgnąć po suszone morele

Torba termiczna z Pepco jest w supercenie! Do wyboru w dwóch kolorach

W ofercie Pepco jest teraz torba termiczna, która już kiedyś gościła na półkach sklepu. Ten sam model w tym roku kosztuje 17 złotych i jest dostępny w dwóch kolorach! Do wyboru jest żółty i różowy. Torba jest zapinana na suwak i ma praktyczną rączkę. Z pewnością pomieści najpotrzebniejsze przekąski.

torba termiczna Pepcotorba termiczna Pepco Pepco

Torba termiczna na wiosnę i lato jest też w Sinsay za niebywale niską cenę

Sinsay wyprzedaje torbę termiczną w niemal niespotykanej cenie - 1,79 złotych! Co prawda model nie jest już dostępny na stronie, ale nadal można go spotkać w sklepach. Ma szary kolor i jest ozdobiony geometrycznymi wzorami. Posiada rączkę i ściągacz z regulacją wewnątrz.

Torba termicznaTorba termiczna Sinsay

Torba termiczna Tchibo. Ten model ma kilka kieszonek i regulowany pasek

Torba termiczna z Tchibo zawiera nieco więcej elementów. Posiada praktyczne kieszenie na suwak, zapięcie na zatrzask, przegródki i regulowany pasek. Jest dostępna w czerwonym kolorze w cenie 59,99 złotych. Jednym z ulepszeń jest miękki element na pasku, aby nie obcierać ramienia. 

torba termiczna Tchibotorba termiczna Tchibo Tchibo

Kobieta.gazeta.pl jest dla Was i to dla Was cały czas piszemy na różne tematy. Nie oznacza to jednak, że Ukraina schodzi na dalszy plan. To cały czas bieżąca i bardzo istotna kwestia. Wszystkie najważniejsze informacje znajdziecie tutaj: wiadomości.gazeta.pl, kobieta.gazeta.pl/ukraina

Więcej o: