Horoskop dzienny- 16 maja [Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby]

Horoskop dzienny 16 maja. Poniedziałek to dobry czas na nowy początek. Jak potoczy się ten dzień? Sprawdź, co mówi Twój horoskop.

Horoskop dzienny - Baran 

Barany poczują dziś spokój. Podczas gdy inni będą nerwowo zerkać na zegarek Baran wie, że ma wszystko pod kontrolą. Praca będzie się Wam palić w rękach, to prawdziwy talent. 

Horoskop dzienny - Byk

Byki zdobędą się dziś ma miły gest wobec kogoś, kto ostatnio miał gorszy okres. Empatia kosztuje tyle co nic, a można zyskać prawdziwego przyjaciela. Od tej pory będziecie mogli już zawsze na siebie liczyć.

Horoskop dzienny - Bliźnięta

Bliźnięta otrzymają dziś wyjątkowy prezent od losu. Na waszej drodze stanie ktoś, kto zawróci w głowie Bliźniąt i sprawi, że serce zabije mocniej. Miłość wisi w powietrzu, może to już czas na nowy związek? Serce Bliźniąt jest już gotowe. 

 Horoskop dzienny - Rak

Raki będą dziś niespokojne pewien bardzo ważny projekt utknął w martwym punkcie. Zamiast załamywać ręce i rwać włosy z głowy wystarczy poprosić o pomoc Byka. Jego analityczny umysł znajdzie rozwiązanie. 

Horoskop dzienny - Lew

Lwy będą dziś planować wakacje, urlop pozwoli Wam nie tylko oderwać się od szarej rzeczywistości, ale też zapomnieć o problemach. Lew potrzebuje dystansu w przenośni i dosłownie. I to jest dobry moment na reset. 

Horoskop dzienny - Panna

Panny będą dziś czarować otoczenie. Ktoś poprosi Was o numer telefonu, jednak Panna z natury jest bardzo ostrożna. Potencjalny partner musi najpierw przejść szereg testów, na końcu zostają tylko nieliczni. 

Horoskop dzienny - Waga

Wagi zrozumieją dziś, że miłość potrzebuje uwagi. Wieczna pogoń za tym, co materialne może skończyć się samotnością. Warto o tym pamiętać, zanim będzie za późno. 

Horoskop dzienny - Skorpiony

Skorpiony lubią porządek, tymczasem ostatnio w Waszym życiu zapanował chaos. Czas wrócić do starych reguł i odzyskać ster. Kapitan tego statku może być tylko jeden. 

Zobacz wideo Warto wiedzieć!

Horoskop dzienny - Strzelec

Strzelce nie lubią zmian, tymczasem Wasz partner słynie z tego, że od czasu do czasu stawia cały dom do góry nogami. Gwiazdy radzą skupić się na tym co łączy, a nie dzieli. Miłość sprawi, że wszystko się ułoży. 

Horoskop dzienny - Koziorożec

Koziorożce będą dziś niewzruszone, przeprosiny mają być szczere i prosto z serca. W przeciwnym razie Koziorożec zacznie szukać szczęścia gdzie indziej, bez sentymentów. 

Horoskop dzienny - Wodnik

Wodniki wybiorą się dziś w podróż do przyszłości. Czas zaplanować to, nad czym możemy mieć względną kontrolę. 

Horoskop dzienny - Ryby 

Ryby czeka dziś romantyczny wieczór, po długich tygodniach wytężonej  pracy przyszedł czas na przyjemności. Ryby czeka zasłużona nagroda, to bardziej niż pewne. 

Więcej o: