Horoskop dzienny 18 maja [Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby]

Horoskop dzienny 18 maja. Środa to mały piątek, ale czy to już czas na planowanie weekendu? Chcesz wiedzieć, co Cię czeka w samym środku tygodnia? Sprawdź, co mówi Twój horoskop.

Horoskop dzienny - Baran 

Barany będą dziś poruszone czyimś zachowaniem, ktoś ewidentnie ma do Was pretensje. Takie są skutki odpowiedzialności, którą Baran jak zwykle wziął na siebie. Z czasem sprawa przycichnie, ale dzisiaj jest, jak jest i trzeba się z tym pogodzić. 

Zobacz wideo Skąd się wzięliśmy? Czy jesteśmy sami? Webb rusza szukać odpowiedzi

Horoskop dzienny - Byk

Byki będą dziś niedostępne, czas jest na wagę złota, tymczasem Wam ktoś ciągle zabiera cenne chwile. Telefon można po prostu wyłączyć, praca jest w tym momencie najważniejsza. Warto pilnować swoich granic. 

Horoskop dzienny - Bliźnięta

Bliźnięta posiądą dziś wiedzę, która Was odrobinę przytłoczy. Całkiem przypadkiem wyjdzie na jaw pewna tajemnica. Zamiast rozsiewać plotki lepiej od razu wyjaśnić sprawę u źródła, bez oceniania i wartościowania cudzych decyzji. 

Kosmogram - co to jest?Kosmogram - najbardziej precyzyjny horoskop. Jak go wykonać i zinterpretować?

 Horoskop dzienny - Rak

Raki czeka dziś rozczarowanie, ktoś nie odwzajemnia Waszych uczuć. Zamiast szukać winy w sobie, musicie zrozumieć, że nie wszyscy są sobie pisani. Brak chemii to normalna rzecz, która dotyka wiele osób. 

Horoskop dzienny - Lew

Lwy zabiorą się dziś za dawno odkładany projekt, szybko okaże się, że z pozoru trudne i nudne zadanie pochłonie Was bez reszty. Wszystko zależy od nastawienia, wszystko tkwi w naszej głowie. 

Horoskop dzienny - Panna

Panny zrobią dziś wszystko, aby komuś pomóc, Wasz trud i wysiłek nie pójdzie na marne. Ta trudna sprawa będzie miała pozytywny finał i zyskacie oddanego przyjaciela. 

Horoskop dzienny - Waga

Wagi będą dziś bardzo zadowolone z tego jak ułożą się Wasze sprawy, pomoc Ryby okaże się nieoceniona. Razem macie bardzo dobrą i twórczą energię. Warto o tym pamiętać. 

Horoskop dzienny - Skorpiony

Skorpiony nie rozumieją, dlaczego pewne sytuacje mają taki, a nie inny przebieg, tymczasem wiele dzieje się pod powierzchnią i zwyczajnie nie jesteście świadomi zakulisowych rozgrywek od których warto trzymać się z daleka.  

Horoskop dzienny - Strzelec

Strzelce zdobędą się dziś na wyjątkowy gest, przeprosiny nie przychodzą Wam łatwo to pewne. Jednak partner powoli zaczyna tracić cierpliwość i wkrótce postawi Strzelcowi ultimatum. Warto zawczasu rozwiązać ten konflikt. 

Horoskop dzienny - Koziorożec

Koziorożce poczują się dziś znacznie lepiej, ktoś niespodziewanie poprawi Wam humor. Warto wyjść dziś do ludzi, posłuchać głosu miasta, wesołych rozmów i beztroskiego śmiechu. 

Horoskop dzienny - Wodnik

Wodniki nie muszą dziś martwić się na zapas, ktoś poda Wam pomocną dłoń i razem uda się wszystko zaplanować. Problemy często wynikają z braku organizacji. Większość tematów da się rozwiązać, my sami wymyślamy sobie blokady i kolejne przeszkody. 

Łapacz snów - do czego może się nam przydać?Łapacz snów - amulet Indian, który stał się popularnym tatuażem. Poznaj jego znaczenie i moce

Horoskop dzienny - Ryby 

Ryby będą dziś prowadzić prawdziwy wyścig z czasem, ale prędkość światła to dla Was norma. Dlatego przed południem uda Wam się rozwikłać wszelkie ważne kwestie i później przyjdzie czas na zasłużony relaks. 

Więcej o: