Megan Fox i Machine Gun Kelly piją swoją krew. "Wszystko jest pod kontrolą"

Megan Fox jakiś czas temu zaręczyła się z muzykiem kryjącym się pod pseudonimem Machine Gun Kelly. Wtedy na jaw wyszły dość nietypowe rytuały, które para wykonuje. Okazuje się, że Megan i jej narzeczony piją swoją krew. Po co?

Więcej o gwiazdach przeczytacie na Gazeta.pl

Megan Fox choć już raz była mężatką i ma trójkę dzieci, chce ułożyć sobie życie na nowo. Aktorka na początku roku za pomocą social mediów poinformowała cały świat, że jej partner Machine Gun Kelly, którego swoją drogą poznała, będąc jeszcze mężatką, jej się oświadczył. Jeśli ta informacja była dla was niewystarczająco zaskakująca, to jest coś jeszcze. Okazało się, że w dniu zaręczyn para wypiła swoją krew. Po co? Aktorka opowiedziała o tym więcej w najnowszym wywiadzie. 

Zobacz wideo Pielęgnacyjny rytuał Jennifer Lopez, który odejmuje lat. Zajmuje mniej niż 5 minut

Megan Fox i Machine Gun Kelly piją swoją krew 

W dniu zaręczyn na Instagramie aktorki pojawiło się nagranie z tego wydarzenia, które gwiazda opatrzyła długim opisem. - "Nie zdawaliśmy sobie sprawy z bólu, z jakim przyjdzie nam się zmierzyć w tak krótkim, szaleńczym okresie czasu. Nieświadomi pracy i wyrzeczeń, jakich wymagałby od nas związek, ale odurzeni miłością. I karmą. W jakiś sposób półtora roku później, przechodząc razem przez piekło i śmiejąc się więcej niż kiedykolwiek, poprosił mnie o rękę. I tak jak w każdym życiu przed tym i jak w każdym, które nastąpi po nim, powiedziałam: tak. A potem piliśmy sobie nawzajem krew" - napisała Megan Fox na swoim profilu. 

Wiele osób zastanawiało się, o co chodzi z piciem własnej krwi, czy to przenośnia, czy może prawda? Magazyn Glamour, który ostatnio przeprowadził z gwiazdą wywiad, podpytał ją o szczegóły picia własnej krwi. 

Wytaczamy tylko kilka kropel krwi i ją wypijamy. Wszystko jest pod kontrolą. MGK jest gotów rozciąć sobie klatkę piersiową rozbitym szkłem i powiedzieć: "weź moją duszę".

- powiedziała. 

 

Megan Fox podkreśliła, że ostatnie zdanie jest przenośnią i nie należy traktować go dosłownie. Ponadto aktorka fascynuje się astrologią, czyta karty tarota, medytuje, a podczas nowiu i pełni księżyca odprawia różne rytuały. 

Wasze historie i opinie są dla nas ważne. Czekamy na Wasze listy i komentarze. Piszcie do nas na adres: kobieta@agora.pl. Najciekawsze listy opublikujemy.

***

Kobieta.gazeta.pl jest dla Was i to dla Was cały czas piszemy na różne tematy. Nie oznacza to jednak, że Ukraina schodzi na dalszy plan. To cały czas bieżąca i bardzo istotna kwestia. Wszystkie najważniejsze informacje znajdziecie tutaj: wiadomości.gazeta.pl, kobieta.gazeta.pl/ukraina

Więcej o: