Ludzie dziwią mu się, że z nią jest. "Pisali, że musi być chory, skoro go pociąga"

Larry i Carla ponad rok temu założyli wspólne konto na TikToku. Od tego czasu zdobyli ponad 350 tysięcy obserwatorów. Niestety, na małżeństwo padła ogromna krytyka z powodu wyglądu kobiety.

Więcej ciekawych tematów znajdziecie na Gazeta.pl

Zobacz wideo Obecność partnera przy porodzie

TikTok to aplikacja ciesząca się od kilku lat ogromną popularnością na całym świecie. Możemy znaleźć na niej różne tutoriale - m.in. makijażowe, parentingowe i kulinarne. Coraz popularniejsze są także konta, na których ludzie pokazują swoją codzienność. Taki profil od ponad roku prowadzi także małżeństwo z San Diego - Larry i Carla. 

Dziwią mu się, że jest z nią w związku

Niestety popularność w mediach społecznościowych często wiąże się także z nieprzyjemnymi sytuacjami. Larry i Carla przekonali się o tym na własnej skórze. Wielu komentujących w okrutny sposób krytykuje pod ich filmami wygląd 27-latki. Niektórzy dziwią się, że szczupły mężczyzna jest w związku z kobietą, która ma nadwagę.

Jak wyznaje Carla, w czasie pandemii koronawirusa przybrała na wadze. W związku z tym stara się zrzucić dodatkowe kilogramy. Jej mąż przypomina jej jednak o tym, że niezależnie od tego, jak wygląda, zawsze powinna kochać swoje ciało. Film pary na ten temat szybko stał się bardzo popularny. Wyświetlono go już ponad 13 milionów razy. 

Zawsze wspiera swoją żonę

Takie podejście nie podoba się jednak niektórym osobom. Na małżeństwo po wspomnianym filmie wylała się fala hejtu. - Ludzie pisali, że Larry musi być chory, skoro jestem dla niego atrakcyjna - wyznała Carla. 

Na szczęście para ma dystans do tego typu komentarzy. Larry podkreśla, że zawsze, gdy się pojawiają, wspiera swoją żonę. I jak wyznaje, doskonale zdaje sobie sprawę z tego, że internetowe trolle zawsze znajdą powód do hejtu.

Carla pomaga także innym kobietom zaakceptować swój wygląd. Jak zdradza codziennie otrzymuje wiadomości z podziękowaniami za to, że nie wstydzi się pokazywać prawdziwej siebie. 

Wasze historie i opinie są dla nas ważne. Czekamy na Wasze listy i komentarze. Piszcie do nas na adres: kobieta@agora.pl lub edziecko@agora.pl. Najciekawsze listy opublikujemy.

Więcej o: