Jest modelką, ale sprząta ludziom domy. Zaskakujące, dlaczego to robi

Ellen Milgrau jest znaną brazylijską modelką i influencerką. W sieci śledzi ją prawie 700 tys. fanów. Niewiele jednak osób wie o jej drugiej pracy. 29-latka pracuje również jako sprzątaczka. Dlaczego to robi? Powód jest zaskakujący.

Więcej podobnych artykułów znajdziecie na Gazeta.pl

Niektórzy uważają, że życie Ellen Milgrau to bajka. Jest znaną modelką i influencerką, co przekłada się również na jej zarobki. Dziewczynie niczego nie brakuje. Dlaczego zatem zdecydowała się na drugą pracę, czyli sprzątanie domów obcych ludzi? 

Zobacz wideo Jak wspierać osobę chorą na depresję?

Sprząta domy chorych na depresję 

Ellen nie znalazła pracy po to, by jeszcze więcej zarabiać, a żeby pomóc ludziom, którzy sobie nie radzą. Kobieta zdecydowała się sprzątać domy osób cierpiących na depresję. Zrobiła to w ramach wolontariatu. 

Czasami osoba nie może nawet wstać, aby wziąć prysznic. Są sytuacje, w których nawet wezwanie sprzątaczki nie jest w porządku, ponieważ brud jest tak duży. 

- wyjaśnia Milgrau. 

Dziewczyna sprząta ze swoim przyjacielem i oczywiście nie pobiera za to żadnej opłaty. Nie ma również żadnych inwestorów czy sponsorów, dlatego jej pomoc potrzebującym ogranicza się na razie do Sao Paolo. W jednym z wywiadów modelka wyznała, co daje jej sprzątanie u innych.

Dzięki temu mogę wyjść ze swojej strefy komfortu, a także pokazać tę stronę, o której wiele osób nie ma pojęcia. Ludzie myślą, że ponieważ jestem modelką, to jestem nietykalna lub urodziłam się bogata. Nie jestem taka. Nie urodziłam się ani bogaczką, ani dziedziczką.

- mówiła Ellen cytowana przez DailyStar.

Na TikToku pokazuj swoją pracę 

Influencerkę na TikToku śledzi ponad 1,2 mln fanów z całego świata. Kobieta pokazuje tam nagrania z domów, które przyszło jej sprzątać. Nie wstydzi się tego, a wręcz można odnieść wrażenie, że jest dumna, że może to robić. Nie da się ukryć, że część domów jest naprawdę zaniedbana, dlatego w ciągu tygodnia może pomóc tylko jednej osobie. 

Modelka od dziecka lubiła porządek, a sprzątanie było dla niej czymś naturalnym. Według niej czyste otoczenie pomaga w codziennym życiu. 

Wasze historie i opinie są dla nas ważne. Czekamy na Wasze listy i komentarze. Piszcie do nas na adres: kobieta@agora.pl. Najciekawsze listy opublikujemy.

***

Kobieta.gazeta.pl jest dla Was i to dla Was cały czas piszemy na różne tematy. Nie oznacza to jednak, że Ukraina schodzi na dalszy plan. To cały czas bieżąca i bardzo istotna kwestia. Wszystkie najważniejsze informacje znajdziecie tutaj: wiadomości.gazeta.pl, kobieta.gazeta.pl/ukraina

Więcej o: