Chciała zapamiętać swój panieński do końca życia. Zupełnie nie przewidziała, co ją spotka

Harris Googe, podobnie jak większość panien młodych chciała, by jej wieczór panieński był wyjątkowy. Nie spodziewała się jednak, że zapamięta go z zupełnie innego powodu. Wsiadła bowiem do samolotu i zamiast rozpocząć świętowanie, musiała spędzić kilkadziesiąt minut w... toalecie.

Więcej podobnych tematów znajdziesz na Gazeta.pl

Zobacz wideo Ślubne wpadki gwiazd

TikTok to platforma internetowa, która jest nie tylko źródłem inspiracji, przepisów, trendów, czy ciekawych porad, lecz także wielu historii z życia wziętych, które nie raz mogą stanowić nie lada rozrywkę lub nauczkę dla innych. Jedną z takich historii podzieliła się przyszła panna młoda, która początek swojego panieńskiego z pewnością zapamięta do końca życia.

Przez trzy lata do skrzyni wrzucali po 5 zł. Teraz policzyli, ile zebrali. Kwota zwala z nóg Przez trzy lata do skrzyni wrzucali po 5 zł. Teraz policzyli, ile zebrali

Panna młoda przeżyła chwile grozy. Panieński rozpoczęła od lądowania zatrzaśnięta w samolotowej toalecie

Harris Googe to przyszła panna młoda, która postanowiła podzielić się historią, która spotkała ją podczas świętowania "wieczoru panieńskiego". W pewnym momencie, podczas lotu samolotem, Harris postanowiła skorzystać z toalety. Nie spodziewała się jednak, że spędzi w niej znacznie więcej czasu, niż początkowo zamierzała. Gdy kobieta chciała wyjść, okazało się, że drzwi się zatrzasnęły, a ona w żaden sposób nie jest ich w stanie otworzyć. Próbowała wezwać pomoc, ale po chwili usłyszała komunikat, by pasażerowie zajęli miejsca i zapięli pasy.

- Pilot poprosił stewardessy, aby przygotowały się do lądowania i usłyszałam delikatne "przepraszam" przez drzwi. I wtedy już wiedziałam, że będę lądować na toalecie. Wspomniałam, że były turbulencje? - relacjonuje na udostępnionym wideo. Ostatecznie, po 45 minutach spędzonych w samolotowej toalecie, pojawił się pracownik lotniska z łomem, którym otwarto zatrzaśnięty zamek w drzwiach. - Od teraz już zawszę będę brała ze sobą telefon do łazienki - podsumowała.

Wysłała chłopakowi zdjęcie nieogolonych nóg. Nie takiej odpowiedzi się spodziewała Wysłała chłopakowi zdjęcie nieogolonych nóg. Nie takiej odpowiedzi się spodziewała

Najgorszy koszmar
Płaczę omg, zasługujesz na darmowe bilety przez całe życie za to
Nigdy więcej nie pójdę do toalety w samolocie

- komentują internautki.

Wasze historie są dla nas ważne. Czekamy na listy i komentarze. Piszcie do nas na adres: kobieta@agora.pl. Najciekawsze listy opublikujemy.

***

Kobieta.gazeta.pl jest dla Was i to dla Was cały czas piszemy na różne tematy. Nie oznacza to jednak, że Ukraina schodzi na dalszy plan. To cały czas bieżąca i bardzo istotna kwestia. Wszystkie najważniejsze informacje znajdziecie tutaj: wiadomości.gazeta.pl, kobieta.gazeta.pl/ukraina.

Więcej o: