Przerwała ślub tuż przed złożeniem przysięgi. Powód? Internauci nie kryją rozbawienia

Ślub to jeden z najważniejszych dni w życiu pary, nad którego organizacją spędzają długie miesiące, skupiając się na nawet najdrobniejszych detalach ceremonii. Jednak nawet podczas idealnie przygotowanej uroczystości zdarzają się wpadki. Przekonała się o tym popularna Tiktokerka, której nagranie ze ślubu stało się już hitem sieci. - Płaczę ze śmiechu - komentowały internautki.

Więcej podobnych tematów na stronie głównej Gazeta.pl

Znana influencerka Becky Jefferies podzieliła się w sieci wpadką ze swojego ślubu. Jak przyznała, mimo starannie zaplanowanej ceremonii i jej nie udało się uniknąć gafy. Jak jednak widzimy na wideo, udało jej się doskonale wybrnąć z kłopotliwej sytuacji, czym rozbawiła nie tylko gości, ale i internautów. - Ziścił się scenariusz z moich koszmarów - przyznała rozbawiona.

Zobacz wideo

Przerwała ślub. Zapomniała założyć fragmentu sukni

- Nie tak wyobrażałam sobie ślub, ale dzięki temu nikt go nie zapomni. Dziękuję wszystkim, którzy śmiali się razem ze mną - napisała pod nagraniem z ceremonii. Widzimy na nim jak tuż przed wypowiedzeniem słów przysięgi Jefferies przerywa ceremonię. Jak się bowiem okazało... zapomniała założyć dopinanej spódnicy, będącą ważną częścią jej ślubnej kreacji.

- Zorientowałam się, że zapomniałam fragmentu mojej sukni - wytłumaczyła zaskoczonym gościom. - Może mogłabym go teraz założyć? - dodała, rozbawiając zebranych. - Nie żartuję, ale dwa dni temu śniło mi się, że zrobiłam dokładnie to samo - wyznała, chcąc zażartować z sytuacji. Na szczęście gościnie szybko ruszyły z pomocą, dopinając efektowną spódnicę do jej kreacji.

Panna młoda kazała matce oddać zaproszenie na ślub. Powodem był okrutny prezent (zdjęcie ilustracyjne) Chciał dostać zaproszenie na ślub byłej żony. By je zdobyć, przeszedł samego siebie

Nagrania błyskawicznie stało się viralem, rozbawiając tysiące internautów.

Jesteś wspaniała
Priorytety
Popłakałam się ze śmiechu
Pięknie to rozegrałaś
Przezabawne
Dzięki temu ten moment był jeszcze bardziej wyjątkowy
To naprawdę niezapomniany ślub

- komentowały internautki.

Jest modelką, ale sprząta ludziom domy. Zaskakujące, dlaczego to robi Jest modelką, ale sprząta ludziom domy. Zaskakujące, dlaczego to robi

Wasze historie i opinie są dla nas ważne. Czekamy na Wasze listy i komentarze. Piszcie do nas na adres: kobieta@agora.pl. Najciekawsze listy opublikujemy.

***

Kobieta.gazeta.pl jest dla Was i to dla Was cały czas piszemy na różne tematy. Nie oznacza to jednak, że Ukraina schodzi na dalszy plan. To cały czas bieżąca i bardzo istotna kwestia. Wszystkie najważniejsze informacje znajdziecie tutaj: wiadomości.gazeta.pl, kobieta.gazeta.pl/ukraina

Więcej o: