Horoskop dzienny 19 maja [Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby]

Horoskop dzienny 19 maja. W czwartek można odrobinę zwolnić, weekend już wyraźnie rysuje się na horyzoncie. Chcesz wiedzieć, co Cię dziś czeka i czy znajdzie się chwila na odpoczynek? Sprawdź, co mówi Twój horoskop.

Horoskop dzienny - Baran 

Barany spotkają dziś na swojej drodze kogoś, kto jakiś czas temu pomógł Wam w potrzebie. Teraz los daje Wam wyjątkową szansę na zadośćuczynienie. Dobre słowo i zaproszenie na kawę w zupełności wystarczą. 

Zobacz wideo Skąd się wzięliśmy? Czy jesteśmy sami? Webb rusza szukać odpowiedzi

Horoskop dzienny - Byk

Byki poczują dziś dobre wibracje, już za chwilę Wasze troski i stresy odejdą w zapomnienie. To będzie dzień w którym zadbacie o siebie, od czasu do czasu można sobie na to pozwolić. 

Horoskop dzienny - Bliźnięta

Bliźnięta będą dziś szukać kreacji na ważne wydarzenie, po dłuższej przerwie to najwyższy czas, aby wyjść z domu i zachwycić wszystkich. Dawne czasy wracają jak za dotknięciem czarodziejskie różdżki, a Bliźnięta lubią czary. 

Runy - co to jest?Runy - jakie jest ich znaczenie i skąd się wywodzą?

 Horoskop dzienny - Rak

Raki zrozumieją dziś, że nie wszystko złoto co się świeci. Czasami prawdziwa wartość jest tam, gdzie nikt by się jej nie spodziewał. Rak powinien poszukać sensu pod powierzchnią, szczęście jest tam, gdzie nikt by się tego nie spodziewał. 

Horoskop dzienny - Lew

Lwy będą dziś liczyć na czyjąś pomoc, która niestety nie nadejdzie. Wzajemność nie dla wszystkich jest taka oczywista. Może to już czas upomnieć się o swoje? Kto, jak nie król dżungli powinien dbać o swoje interesy. 

Horoskop dzienny - Panna

Panny będą dziś lekko zestresowane sytuacją, która nie powinna się wydarzyć. Stało się i trudno, nie ma się czym przejmować. Możecie być pewni, że wszyscy już zapomnieli. 

Horoskop dzienny - Waga

Wagi oddadzą się dziś bez reszty swojemu hobby. Pasja to piękna rzecz i warto ją pielęgnować. Koniec końców to właśnie wagi zagrażają swoim zapałem całe otoczenie. 

Horoskop dzienny - Skorpiony

Skorpiony będą dziś leczyć złamane serce, ale jak to mówią klin klinem. Dlatego zamiast rozpaczać lepiej już teraz rozejrzyjcie się dookoła. Skorpion ze swoim urokiem osobistym długo nie będzie samotny. 

Horoskop dzienny - Strzelec

Strzelce zrobią dziś wyjątek od reguły i nie będą tego żałować. Ktoś zdecydowanie lepiej sprawdzi się w innym miejscu i Strzelec to zauważy jako pierwszy. 

Horoskop dzienny - Koziorożec

Koziorożce lubią mieć wszystko podane na tacy, ale tym razem trzeba będzie się odrobinę wysilić. Po wykonanej pracy czeka Was nagroda, dlatego warto się postarać. 

Horoskop dzienny - Wodnik

Wodniki będą dziś niewzruszone, prawdziwe uczucie wymaga poświęceń, tymczasem druga strona zamiast się starać jest wiecznie niezadowolona. Czas postawić warunki i przypomnieć o swoim istnieniu.

Młot Thora - co to jest i jakie ma właściwości?Młot Thora - kto powinien go nosić? Poznaj moce i działanie

Horoskop dzienny - Ryby 

Ryby często robią kilka rzeczy naraz, ale tym razem przeszliście samych siebie. Gwiazdy chcą Wam przypomnieć, że czasem trzeba odpocząć. Prosić o pomoc to żaden wstyd, wręcz Wasz obowiązek.

Więcej o: